Apel prezesa Platinium Wellness do pracodawców branży fitness

Ze względu na panującą epidemię sytuacja na rynku pracy jest dość niestabilna. Także w branży fitness. W związku z tym, Prezes Zarządu spółki Platinium Wellness, Bartosz Gibała, zrzekł się na ten czas swojego wynagrodzenia na rzecz pracowników firm należących do spółki.

Bartosz Gibała wysłał także dziś apel do Zarządów i Rad Nadzorczych polskich spółek. Apeluje  o zrzeczenie się przez nich swoich wynagrodzeń na rzecz pracowników tych spółek lub na rzecz walki z epidemią. Jest to prośba o solidarne działanie w czasie kryzysu. Poniżej treść apelu.

 

Drodzy Członkowie Zarządów oraz Rad Nadzorczych Spółek,

Piszę do Państwa z ogromną prośbą o zrzeczenie się pensji z tytułu pełnienia funkcji zarządczych lub nadzorczych w Waszych spółkach i pozostawienie tych środków na pensje dla Waszych zespołów lub przekazanie ich na wsparcie walki z epidemią.
Ja zrobiłem to z dniem 1 marca 2020 i pozostanę przy wynagrodzeniu 1 zł do czasu, aż sytuacja się ustabilizuje.

Jako osoby zarządzające firmami jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za byt finansowy przedsiębiorstwa, którym zarządzamy. Ale przede wszystkim za jego największą wartość – czyli pracowników. To oni tworzą DNA firmy i definiują jej sukces.
Jestem przekonany, że są Państwo wybitnymi liderami, a obecna sytuacja pokazuje, że pracownicy mogą mieć do nas zaufanie i że dajemy im poczucie bezpieczeństwa,

Właśnie teraz liderzy budują swoją renomę na lata i właściwe decyzje będą procentować długo po ustąpieniu epidemii.

Proszę, niech Państwo rozważą moją prośbę.

Bartosz Gibała
Prezes Zarządu Platinium Wellness Sp. z o.o.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -