Małgorzata Perl i dr Anna Plucik-Mrożek nagrodzone

Małgorzata Perl i dr Anna Plucik-Mrożek z Exercise is Medicine Polska otrzymały w trakcie 66. Kongresu Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej – ACSM Annual Meeting, World Congress on Exercise is Medicine and World Congress on the Basic Science of Exercise w Orlando, Global Leadership Award. Ta prestiżowa nagroda przyznana została za działania w zakresie promocji zaplanowanej i bezpiecznej aktywności fizycznej.

Ważna rola edukacji

-Dodatkowo podkreślono rolę edukacji, którą prowadzimy w ramach „Spaceru po Zdrowie – zaproś swojego lekarza” kampanii „Zmierz Ciśnienie przed Treningiem”, kongresu Exercise is Medicine oraz jakość komunikacji w social mediach. To dla nas ogromny zaszczyt, że mogłyśmy reprezentować Polskę na arenie światowej z tak innowacyjnymi projektami wybranymi spośród działań w 46 ośrodkach Exercise is Medicine na całym świecie – powiedziały Fitness Biznes Małgorzata Perl i dr Anna Plucik-Mrożek.

Prestiżowa nagroda

American College of Sports Medicine działa od 1954 roku. Jest obecnie największym na świecie towarzystwem naukowym, zajmującym się aktywnością fizyczną, w którym zrzeszonych jest ponad 50 tys. profesjonalistów, naukowców, lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów i studentów. ACSM certyfikuje trenerów i lekarzy w zakresie pracy z osobami z chorobami przewlekłymi w ponad 90 krajach na świecie. – Mamy przyjemność być w tym gronie jako jedyne w Polsce – dodały panie.

 

- REKLAMA -