Maciej Wolny: jestem zbudowany targami FIBO

Przyznaję, że jestem zbudowany targami FIBO. Bez dwóch zdań było to najlepsze FIBO w historii dla Life Fitness i TOP-GYM ze względu frekwencję klientów i jakość oferty – mówi właściciel firmy TOP-GYM, Maciej Wolny.

– Prawie wszyscy klienci (i wszystkie znaczące sieci) odwiedzili nas. Tegoroczne FIBO było wyjątkowe dla Life Fitnessa, który pokazał najwięcej nowości w swojej historii. A marka działa na rynku niemal 60 lat. Operatorzy klubów fitness docenili przede wszystkim najnowszą konsolę Life Fitness SE4 HD, w dwóch wersjach – 24 i 16 cali. Umożliwia oglądanie 400 zajęć z instruktorem oraz ma 100 interaktywnych tras, które można pokonać na każdej maszynie cardio – opowiada Maciej Wolny. – Wielką zaletą konsoli SE4 HD jest też możliwość wgrywania własnego contentu przez klub fitness. To oferuje tylko Life Fitness.

– Poza tym pokazaliśmy: ulepszony rower do indor cyclingu IC7, który umożliwia pomiar siły każdej nogi osobno, nową linię cardio ASPIRE, nową linię luksusową tylko dla wybranych w Innovation Lab. Poza tym nowością były też strefy do treningu funkcjonalnego LFX (Life Fitness I Hammer Strength, połączone z edukacją oraz cyfrowymi rozwiązaniami.

Czym się różniło od poprzednich edycji?

– Wyraźnie widać, że branża wraca na swoje tory po pandemii. Rynek europejski jest bardzo mocny, a klienci potwierdzili, że w Polsce za nami najlepszy kwartał od lat dla branży fitness – opowiada Wolny.

Trendy

– Wiemy, że w Polsce operatorzy do tej pory odnosili się z rezerwą to technologii. Myślę, że ta bariera została przełamana. Najnowsze technologie i cyfryzacja – narzędzia, które wzmacniają doświadczenia klientów, a przez to budują lojalność i zwiększają retencję.

Doświadczenie to słowo odmieniane przez wszystkie przypadki. Klucz to sukcesu klubu.

Odnotowaliśmy duże zainteresowanie marką eGym, co szczególnie cieszy w kontekście umocnienia spółki EMS Training na rynku (wyłącznego dystrybutora eGym w Polsce). Marki, które mamy w swojej ofercie, czyli oprócz Life Fitnessa, Hammer Strength, Myzone, TRX, Woodway, ICG łączy jedno – zapewnienie unikalnych, niepowtarzalnych doświadczeń ćwiczących w waszych klubach i siłowniach – podsumowuje Maciej Wolny.

Fot. archiwum Top-Gym

 

- REKLAMA -