Polski Ład – eksperci EY tłumaczą zmiany podatkowe

Za niewiele ponad 100 dni wchodzą w życie głębokie zmiany podatkowe przygotowane przez rząd w ramach programu Polski Ład. Dużym wyzwaniem dla firm jest fakt, że większa część z nich dotyczy jednocześnie wielu procesów, które mają miejsce w ich organizacjach. Warto więc już teraz dowiedzieć się, jak skutecznie przygotować się do nadchodzących zmian i efektywnie wprowadzić je w życie od 1 stycznia 2022 roku.

Polski Ład – Dzień Otwarty

Już 23 września będzie możliwość spotkania online podczas Dnia Otwartego EY. Tego dnia nasi eksperci będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Opowiedzą, w jaki sposób nadchodzące zmiany podatkowe ujęte w ramach Polskiego Ładu, wpłyną na działanie firm. Wydarzenie odbędzie się w formule bezpłatnej, 30-minutowej rozmowy z ekspertem EY. Temat wybiera uczestnik z listy ponad 100 szczegółowych zagadnień.

Jak można umówić się na rozmowę?

Wystarczy wybrać tematykę i pytanie, z którym chcą się Państwo zwrócić do eksperta. Po otrzymaniu zgłoszenia, EY skontaktuje się z Państwem i ustalona zostanie godzina przedmiotowej rozmowy. UWAGA! EY zgłoszenia mogą pochodzić jedynie z firmowych adresów e-mail, a nie z ogólnodostępnych kont poczty elektronicznej typu gmail.com, op.pl itp.

Szczegółowa tematyka podzielona na bloki wraz z formularzami do zapisów znajdują się TU

Źródło: materiały prasowe
Fot. Steve Buissinne/Pixabay

- REKLAMA -