Czterdziesty Zdrofit w Warszawie

W środę 14 sierpnia otwarto Zdrofit Wola – Skierniewicka. Klub na warszawskiej Woli to już sześćdziesiąta czwarta lokalizacja w całej sieci i czterdziesta w Warszawie.

Zdrofit Wola – Skierniewicka zlokalizowany jest w kompleksie biurowym Wola Retro przy ulicy Skierniewickiej 16/20. Na powierzchni ponad 1200 mkw. na klientów czeka przestronna siłownia, sala fitness, sala do cross trainingu oraz sauny fińskie.
Dla klubowiczów przygotowano bogatą ofertę zajęć grupowych, m.in. treningi relaksujące (np. joga, pilates, stretching), dynamiczne (m.in. Tabata, TBC czy Kettlebell), inspirowane sztukami walki (kick boxing) czy taneczne (Zumba, Salsation). W grafiku zajęć znalazły się także autorskie treningi Zdrofit Power i Zdrofit Harmony oraz treningi dla kobiet w ciąży czy seniorów.

Marka Zdrofit istnieje na rynku fitness od ponad 13 lat, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. – Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji. Marka promuje aktywność fizyczną, ale uprawianą w sposób odpowiedzialny, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie – czytamy w materiałach prasowych.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -