Plan na poprawę zdrowia, czyli “Zaprojektuj formę” z MultiSport

Wystartował projekt „Zaprojektuj formę” skierowany do blisko 1,2 mln użytkowników kart MultiSport w Polsce. Nowa, edukacyjna przestrzeń stworzona przez MultiSport zawiera gotowy plan na poprawę zdrowia i jakości życia. Uwzględniono w niej porady m.in. trenerów personalnych, dietetyków czy ekspertów od wellbeingu. Projekt wspierany będzie przez kampanię reklamową o tej samej nazwie.

Sekcję „Zaprojektuj Formę” współtworzą, w ramach 6 kategorii związanych ze zdrowym stylem życia (trening, odchudzanie, zdrowie, zdrowe odżywianie, regeneracja i pierwsze wizyty w obiektach sportowych), trenerzy i dietetycy.

Projekt „Zaprojektuj Formę” powstał z myślą o wsparciu użytkowników kart MultiSport w zdrowym i aktywnym trybie życia, w tym wsparciu w osiągnięciu wymarzonej kondycji lub poprawie samopoczucia. Użytkownicy kart MultiSport za pośrednictwem „Zaprojektuj Formę” zyskają np.:

  • Gotowe instrukcje jak bezpiecznie i efektywnie trenować w obiektach sportowych –odpowiednie przygotowanie, przeznaczenie sprzętu, zasady ćwiczeń w obiekcie np. w klubie fitness.
  • Kompleksową wiedzę zawartą w 113 lekcjach prowadzonych przez specjalistów zdrowego stylu życia, podzieloną tematycznie i dostępną w jednym miejscu.
  • Skuteczne porady motywacyjne i inspirację do zmiany swoich nawyków.
  • Możliwość skorzystania z 19 profesjonalnych kursów online – z dowolnego miejsca, o dowolnej porze.

Przestrzeń zaprojektowana jest w taki sposób, aby zdobytą wiedzę łatwo można było wykorzystać ćwicząc z kartą MultiSport. Karta zapewnia dostęp do 38 różnych aktywności w ponad 4700 różnych obiektach sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce.

– Misją MultiSport jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie Polaków do codziennej aktywności. Zaprojektuj Formę to całkowicie nowatorskie narzędzie motywacji i inspiracji do aktywnego stylu życia. W połączeniu z kartą MultiSport pozwala ono zbudować solidne fundamenty zdrowego stylu życia. Zaprojektuj Formę jest kompletną bazą wiedzy o tym, jak prawidłowo ćwiczyć, jeść, odpoczywać, oddychać i spać, by czuć się lepiej każdego dnia. To szczególnie ważne teraz, gdy widzimy jak duży i negatywny wpływ na nasze zdrowie psychofizyczne miała pandemia. Jak wynika z naszych badań aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na samopoczucie. Aż 82% użytkowników MultiSport uważa, że dzięki aktywności fizycznej czują się lepiej

– mówi Dorota Szostek-Rejowska, Head of Marketing & e-commerce w Benefit Systems.

Kampania promująca Zaprojektuj Formę będzie widoczna m.in. na YouTube, na Facebooku MultiSport Polska oraz Instagramie. Wspierać ją będą spoty reklamowe zrealizowane dzięki zaangażowaniu Fog Film (montaż i reformaty przygotowało studio VEIN Postproduction). Każdy ze spotów reklamowych będzie promował inną aktywność dostępną w ramach karty MultiSport. Działania reklamowe realizowane będą także za pośrednictwem welcome pack’ów dla nowych użytkowników, kampanii Programmatic i dedykowanych mailingów.
Kampania potrwa do 16 kwietnia 2023. Za jej realizację, w tym koncepcję kreatywną, odpowiedzialny jest zespół marketingu Benefit Systems.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie https://www.kartamultisport.pl/zaprojektuj-forme

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -