Opaska and co.

Opaska to identyfikator, dzięki któremu klient zamknie szafkę, przedostanie się w dodatkowe strefy na obiekcie czy zakupi bezgotówkowo towar w barze. Prowadząc obiekt sportowy możesz do identyfikacji klientów wybrać także karty lub transpondery. Wszystko zależy od systemu kontroli dostępu, na który się zdecydujesz.

Opaska to także element, za pomocą którego dokładnie określisz wędrówkę klienta po obiekcie, czas jego pobytu w poszczególnych strefach i całym kompleksie. Firma Fitnet oferuje różne formy opasek: silikonowe, z tworzywa, materiałowe, z mocowaniem pod klucz mechaniczny.

Karty plastikowe

Drukarnia firmy Fitnet specjalizuje się w druku na kartach plastikowych. Można je wykorzystywać jako karty członkowskie, identyfikatory, karty rabatowe, legitymacje, identyfikatory elektroniczne itp. Jesteśmy przygotowani na każde zlecenie dzięki możliwości zastosowania różnych technologii. – Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Dostarczamy i zadrukowujemy każdy rodzaj kart – zapewniają przedstawiciele firmy.

W ofercie klienci znajdą karty:

  • plastikowe z nadrukowanym kodem kreskowym,
  • zbliżeniowe w dwóch standardach ‒ karta Unique oraz karta Mifare,
  • z paskiem magnetycznym ‒ karta magnetyczna,
  • chipowe.Więcej o ofercie na stronie http://www.fitnet.pl/
- REKLAMA -