Nowoczesna strefa fitness od Technogym w Porcie Kopytkowo

W Polsce powstaje coraz więcej obiektów, które inwestują w fitness i starają się oferować swoim klientom możliwość ruchu. Bo ruch powinien być nieodłącznym elementem naszego życia. Dotyczy to nie tylko hoteli, apartamentowców, obiektów medycznych, ale również innych miejsc, niezwiązanych wprost ze sportem. Tak jak Port Kopytkowo.

Port Kopytkowo to unikalne miejsce, stanowiące prawdziwą przystań spokoju i odpoczynku dla strudzonych kierowców. Obiekt, który zlokalizowany jest przy autostradzie A1, oferuje parking na 250 samochodów ciężarowych. Posiada zaplecze higieniczne oraz strefę SPA i wellness. W Porcie Kopytkowo można także smacznie zjeść.

Do szerokiej oferty Portu Kopytkowo dołączyła niedawno strefa fitness ze sprzętem Technogym. Wśród wyposażenia znalazły się m.in. sprzęt cardio z linii Forma, ergometr wioślarski SKILLROW, urządzenie Dual Adjustable Pulley oraz akcesoria i wolne ciężary. Urządzenia dobrano w taki sposób, aby kierowcy spędzający dużo czasu w pozycji siedzącej mogli rozruszać całe ciało, wzmocnić plecy i zadbać o lepsze samopoczucie przed dalszą podróżą. To bardzo ważny aspekt profilaktyki związanej z siedzącym trybem życia. Jak zapowiada PORT Kopytkowo, z obiektu będą mogli korzystać również okoliczni mieszkańcy.

Źródło: materiały prasowe Technogym Polska/ITP SA

Czytaj też –Technogym pod adresem Topiel 18

 

- REKLAMA -