Technogym pod adresem Topiel 18

Marvipol Development podjął współpracę z Technogym – włoskim producentem światowej klasy urządzeń sportowych. Deweloper zamierza uruchomić siłownię do prywatnego użytku mieszkańców w inwestycji Topiel No18 z wykorzystaniem najwyższej klasy linii sprzętu ARTIS Technogym. Będzie to pierwszy apartamentowiec w Polsce z tak luksusowym wyposażeniem – informuje Marvipol Development.

-Topiel No18 to wyjątkowa inwestycja powstająca w samym sercu Powiśla. Jest realizowana przez Marvipol Development i dzięki wielu swoim walorom wpisuje się w segment lokali premium. Kompleks mieszkalny złożony będzie z 52 najwyższej klasy apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 40 m2 do nawet 200 m2. Deweloper przewidział wiele luksusowych udogodnień, począwszy od kameralnego business lounge aż po 3-poziomowy parking z miejscami rowerowymi, motocyklowymi i komórkami lokatorskimi – czytamy w komunikacie prasowym.

Jak informuje Marvipol Development, dużym atutem budynku będzie nowoczesna siłownia dostępna jedynie dla lokatorów Topiel No18. Sala do ćwiczeń będzie wyróżniała się na tle innych dzięki swojemu wyposażeniu – urządzeniom z linii ARTIS. Za swój design linia ARTIS zdobyła główną nagrodę w plebiscycie Red Dot Design Award.

W siłowni znajdą się urządzenia wyposażone w konsole monitorujące zakres i dynamikę ruchu oraz liczbę powtórzeń podczas danej aktywności. Dodatkowo cała linia Technogym ARTIS łączyć się będzie bezprzewodowo z Internetem, co umożliwi użytkownikowi sterowanie urządzeniem, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, a także zapisywanie swoich wyników. Duży atut stanowi też wbudowana w maszynę bezprzewodowa ładowarka.

-Linia ARTIS marki TECHNOGYM charakteryzuje się najlepszymi parametrami treningowymi na rynku, zastosowaniem nowoczesnej technologii, a także doskonałą biomechaniką i komfortem ćwiczeń. Jesteśmy przekonani, że wymagający mieszkańcy inwestycji Topiel No18 będą zadowoleni ze standardu urządzeń i jakości treningu, jaką dają nasze urządzenia – komentuje Dominik Śliwowski, General Manager marki Technogym w Polsce i Członek Zarządu ITP S.A.

-Nasza inwestycja powstaje według filozofii „Piękno Powiśla w każdym detalu”. Topiel No18 zaoferuje mieszkańcom wiele unikalnych udogodnień, które mają na celu zwiększenie komfortu ich życia. Unikatowa siłownia ze sprzętem najwyższej klasy to kolejny atut, który jest szczególnie ważny dla osób dbających o zdrowy tryb życia – mówi Anna Juchimiuk, dyrektor marketingu firmy Marvipol Development.
Topiel N°18 stanowi esencję piękna modernistycznego detalu, a swoją strukturą nawiązuje do innych budynków znajdujących się na Powiślu. W sprzedaży dostępnych jest 20 apartamentów. Przewidywany termin realizacji inwestycji to II kwartał 2020 roku.

Więcej informacji o inwestycji można uzyskać na stronie: www.topiel18.pl.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -