Ruszył 27. klub sieci Just GYM

Ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swój 27. klub. Klub rozpoczyna działalność 23 listopada 2022 r. w Gnieźnie przy ulicy Składowej 4 w galerii N-Park. Powierzchnia nowego obiektu to ponad 1400 mkw. i zapewnia trening w różnych strefach, zajęcia grupowe na sali fitness oraz przestronne szatnie wraz z prysznicami.

Jest to pierwszy obiekt sieci Just GYM w Gnieźnie. Kontynuujemy ekspansję w duchu zrównoważonego rozwoju dlatego zwiększanie efektywności energetycznej nadal jest jednym z naszych priorytetów przy realizacjach naszych klubów. Zużycie mediów to obecnie jeden z największych kosztów, jakie ponoszą nasze obiekty. Dlatego ciągle pracujemy nad doskonaleniem standardu technicznego tak, aby optymalizować ich działanie

– mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

W nowym projekcie w Gnieźnie wdrożyliśmy nowoczesne oświetlenie, które działa tylko wtedy, gdy jest potrzebne. Dodatkowo wykorzystujemy włączniki czasowe i napowietrzanie wody, aby zmniejszać jej zużycie. Jestem pewien, że znacząco wpłynie to na lepsze wyniki operacyjne tego klubu – zaznacza Prezes Zarządu. Nadal jednym z naszych celów jest wygoda i zadowolenie naszych klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad naszą stroną internetową, która jest główną platformą informacyjną dla naszych klubowiczów.

Poprawiamy jej UX i optymalizujemy proces zakupu karnetu, aby całość była przejrzysta, wygodna i przyjazna użytkownikowi. Wdrożyliśmy także czat online, dzięki któremu obsługa klienta jest jeszcze szybsza i na najwyższym poziomie.

 

O sieci:
Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

- REKLAMA -