Największy klub fitness w Krakowie już otwarty

10 września, punktualnie o godz. 12:00 otwarty został dziesiąty klub sieci Fitness Platinium® przy Alei Pokoju 16 w Krakowie. Jest to największy obiekt tej sieci i jednocześnie największy tego typu obiekt w Małopolsce. Co znajdziemy w środku?

Klub o powierzchni 4500 mkw. składa się z osiemnastu stref rozmieszczonych na trzech poziomach. Do dyspozycji klientów jest 110 maszyn siłowych i 122 maszyny cardio najpopularniejszych, światowych marek, a także aż 8,5 tony obciążeń. W centralnej części klubu znalazły się: strefa maszyn półwolnych, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, a także… boisko do piłki nożnej na sztucznej trawie!

Trening cardio czy trening siłowy?
Wśród stref nie zabrakło również strefy Oldschool (to strefa maszyn siłowych w aranżacji inspirowanej wystrojem siłowni z dawnych lat), strefy ELEIKO® (z profesjonalny sprzętem do dwuboju i trójboju siłowego), strefy cross fitness (z jedną z najdłuższych bram crossfitowych w Polsce, o długości 12 metrów), strefy kobiet, sali fitness, strefy maszyn izotonicznych, strefy treningu personalnego oraz salki do kalisteniki. Miłośnicy treningu cardio, oprócz standardowej strefy cardio, mogą wypróbować również dwie nowości – strefę Eco Cardio (wyposażoną w sprzęt wytwarzający energię elektryczną) oraz strefę Cinema Cardio, w której podczas ćwiczeń można obejrzeć największe kinowe produkcje na wielkim ekranie. Tak duży wybór stref pozwala na kompleksowe przeprowadzenie każdego rodzaju treningu samodzielnie bądź z instruktorem.

Nie tylko siłownia
Nowy klub Fitness Platinium® oferuje również możliwość skorzystania z wspomnianego już boiska do piłki nożnej o wymiarach 10mx15m, przeznaczonego dla gry 3 na 3 zawodników. Osoby szukające alternatywnej formy rozgrzewki mogą zagrać w tenisa stołowego. Zupełną nowością będą również dwa korty dla squasha, których otwarcie zaplanowano na początek października. Miłości zajęć grupowych mogą wziąć udział w zajęciach fitness, wśród których nie zabrakło zajęć TRX, ZUMBA®, Les Mills czy Pilates. Po treningu istnieje możliwość skorzystania z sauny suchej lub zrelaksowania się w Fit Barze.

Darmowy wstęp przez trzy dni
W dniach od 10 do 12 września wstęp do klubu jest bezpłatny dla każdego, również dla osób bez karnetu do klubu. W tym czasie można zapoznać się z ofertą, przetestować każdą ze stref, wziąć udział w zajęciach fitness oraz skorzystać z darmowych atrakcji, takich jak na przykład degustacje napojów czy cateringnu dietetycznego.

Karnet w promocyjnej cenie
Od 10 do 30 września 2018 roku każdy nowy i obecny klubowicz może skorzystać z wyjątkowej promocji. Karnet do nowego klubu Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 XXL dostępny jest promocyjnej cenie 59 zł. Przy regularnym odnawianiu karnetu, cena jest stała w kolejnych miesiącach. Zakup możliwy jest tylko online, przez stronę internetową: https://fitnessplatinium.pl. Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępne są na stronie internetowej: https://fitnessplatinium.pl/al-pokoju-16/

O sieci Fitness Platinium®
Sieć Fitness Platinium to część spółki Platinium Wellness Sp. z o. o. i lider na rynku fitness w Małopolsce. Swoją szeroką ofertą zajęć, bogatym wyposażeniem oraz profesjonalną kadrą instruktorską od dziesięciu lat przyciąga tysiące mieszkańców Krakowa, zachęcając ich do aktywności fizycznej. Z klubów Fitness Platinium mogą korzystać osoby posiadające aktywny karnet, a także użytkownicy kart MultiSport, MultiSport Senior, Fit Profit, Fit Sport oraz pakietu OK System i bonów SODEXO.

- REKLAMA -