Nowa oferta produktów Matrix

Matrix Fitness wprowadził nową ofertę technologii, która ma na celu zmianę sposobu funkcjonowania klubów fitness wszystkich typów. Nowa cyfrowa platforma, o nazwie Matrix Connected Solutions, koncentruje się na lepszej obsłudze klientów poprzez skupienie się na ich konkretnych celach.

 

– Poczynając do klubu fitness,  a kończąc na hotelu czy ośrodku treningowym, technologia może być trudna do wdrożenia – mówi Andrew Kolman, dyrektor ds. Globalnych technologii. – To dlatego, że nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi – cele każdego są inne. Ale słuchając naszych klientów, jesteśmy w stanie znaleźć unikalne sposoby zaspokojenia ich potrzeb technologicznych. To otwarte podejście jest ważną częścią sukcesu Matrix.

Dzięki analizie branży i słuchaniu klientów Matrix stworzył podejście ukierunkowane na cel w zakresie technologii. Niektóre obiekty fitness chcą skupić się na zwiększeniu liczby członków i utrzymaniu ich poprzez budowanie długoterminowej lojalności wobec marki. Inne obiekty starają się, aby ich obiekt wyróżniał się spośród innych, jednocześnie oferując klubowiczom  najnowocześniejsze technologie. Jeszcze inne obiekty mają nadzieję zmaksymalizować zwrot z inwestycji i wykorzystać nowe źródła przychodów, aby ożywić swoją działalność. W wielu przypadkach obiekty chcą znaleźć sposoby na poprawę we wszystkich tych obszarach. – Jeśli chodzi o technologię fitness, nasze rozwiązania są bardziej niezawodne i elastyczne niż wszystko, co znajdziesz w branży – mówi Mark Zabel, dyrektor ds. Marketingu globalnego. – Dotyczy to sprzętu i oprogramowania. Tak więc, gdy już osiągniemy twoje cele, łatwo jest wymyślić pakiet cyfrowy, który zabierze cię dokładnie tam, gdzie chcesz.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem Matrix Connected Solutions – dodaje Kolman. – Uważamy, że to naprawdę pomoże naszym klientom, niekoniecznie poprzez sprzedaż im największego pakietu produktów cyfrowych, ale poprzez skonfigurowanie ich z rozwiązaniami, które są odpowiednie dla ich działalności. Co ważne: nasza cyfrowa platforma jest otwarta, właściciele firm mogą wykorzystać zebrane dane, aby lepiej zarządzać swoim obiektem. Aktualizujemy również oprogramowanie, które dostarczamy bezpłatnie, więc stale podnosimy poprzeczkę dla technologii w branży fitness.

Więcej informacji na temat Matrix Connected Solutions można znaleźć na stronie matrixconnectedsolutions.com i na matrixfitness.pl

- REKLAMA -