Nowa konsola od Matrix Fitness

Matrix Fitness wprowadził na rynek nową inteligentną konsolę treningową. Jak informuje producent, to nowe rozwiązanie jest narzędziem dającym przewagę konkurencyjną, stwarzającym możliwość wyróżniania się obiektów fitness na tle konkurencji. Innowacyjna konsola zapewnia niezwykłe doświadczenie w treningu siłowym. Dostępna jest wyłącznie w najwyższej linii maszyn siłowych Ultra.

 

Intelligent Training Console ułatwia rozpoczęcie treningów siłowych, a jednocześnie pomaga wymagającym profesjonalistom znaleźć nowe sposoby na dalsze postępy treningowe. – Klubowicze zaczynają od zdefiniowania indywidualnych celów, transformacji fizycznej i otrzymywania instrukcji treningowych” krok po kroku ” – mówi Aaron Raulin, Manager ds. Integracji Produktu Technologicznego w firmie Matrix. – Intuicyjny interfejs ułatwia identyfikację indywidualnego obciążenia treningowego – oporu, czasu serii i przerwy wypoczynkowej i uruchomienie spersonalizowanego progresywnego programu treningowego. Użytkownicy mogą przeglądać poprzednie sesje treningowe, analizować swoje osiągnięcia, dążąc do zmaksymalizowania wyników i osiągnąć indywidualne cele efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Najważniejsze informacje dotyczące konsoli
Przewodnik Treningowy ułatwia wyznaczanie celów z rozwoju „Wytrzymałości”, „Masy Mięśniowej”, “Siły”. W komplecie z filmami demonstracyjnymi na konsoli, zapewniającymi wskazówki dotyczące utrzymania właściwej techniki każdego ćwiczenia, jest idealnym narzędziem dla osób początkujących, którzy zaczynają treningi siłowe, a także wymagających klubowiczów, którzy oczekują dalszych postępów w treningu siłowym.
Oryginalne progresywne programy treningu siłowego opracowane we współpracy z National Association and Conditioning Association (NSCA), pomagają użytkownikom znaleźć wzorcowe obciążenie, a także zapewniają 8-12 tygodniowy zestaw ćwiczeń i obciążeń skoncentrowanych na zmaksymalizowanie wyników.

Dostęp do historii treningów pozwala użytkownikom szybko analizować wcześniejsze sesje i śledzić postępy na każdej z maszyn zapewniając kompletne i wymierne wyniki, aby utrzymać motywację do treningu.

Podwójne logowanie usprawnia przejścia między dwoma użytkownikami i ich programami treningu siłowego.

Matrix Connected Solutions jest łatwo dostępny dzięki Intelligent Training Console, pozwalając właścicielom klubów dostosować interfejs do reprezentowania swojej marki, łączyć klubowiczów i trenerów za pośrednictwem Personal Trainer Portal, integrować dane z treningów ćwiczeń z pośrednictwem platformy z Workout Tracking Network i uzyskać 360-stopniowy przegląd stanu sprzętu za pomocą Asset Management.

-Nasze doświadczenie w treningu siłowym w połączeniu cyfrową platformą naprawdę jest kompletnym rozwiązaniem – opowiada Raulin. – Członkowie otrzymają wyniki, które będą mogli zobaczyć w swoich danych treningowych na personalnych profilach dotyczących treningu, a właściciele klubów będą mogli korzystać z naszego zestawu Connected Solutions, aby usprawnić sposób prowadzenia działalności, jednocześnie korzystając z nowych źródeł przychodów.

Nowa, inteligentna konsola szkoleniowa została zaprezentowana na targach IHRSA i FIBO wiosną tego roku. Więcej informacji na temat konsoli Intelligent Training Console Matrix Fitness można znaleźć na stronie matrixfitness.com i matrixfitness.pl

O Matrix Fitness
Matrix Fitness jest w grupie najszybciej rozwijających się marek handlowych na świecie, i jedną z marek koncernu Johnson Health Tech. Matrix Fitness oferuje pełną gamę sprzętu do ćwiczeń cardio, treningu grupowego i treningu siłowego dla klubów fitness i innych obiektów wellness.

 

Johnson Health Tech Johnson Health Tech, Inc. (JHT), Tajwan:
Koncern jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się producentów z segmentu sprzętu fitness na świecie. Do portfolio firmy zaliczają się, obok Matrix Fitness, m.in. uznane marki w branży fitness – Vision i Horizon. Firma produkuje szeroki asortyment sprzętu fitness do użytku komercyjnego i domowego, w tym bieżnie, trenażery eliptyczne, rowery treningowe i sprzęt do treningu siłowego. Globalna siedziba zarządu JHT ma siedzibę w Taichung na Tajwanie, a globalny rozwój produktów, marketing i inżynieria opierają się na siedzibie w Cottage Grove, Wisconsin, w Stanach Zjednoczonych.

- REKLAMA -