Targi FIT-EXPO wkraczają w kolejny etap. Agnieszka Glamowska z początkiem sierpnia objęła stanowisko dyrektora targów FIT-EXPO. Nową osobę zarządzającą największymi targami fitness w Polsce doskonale znają wystawcy tegorocznej edycji wydarzenia.

Obecna dyrektor targów świetnie poznała branżę z racji pełnionego wcześniej stanowiska, ponieważ zajmowała się obsługą wystawców FIT-EXPO 2017. Agnieszka Glamowska pracuje na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 2014 roku. Jest wnikliwym obserwatorem, który trafnie wyciąga wnioski. Między innymi te umiejętności sprawiły, że w krótkim czasie idealnie poznała branżę kulinarną pełniąc rolę menadżera Kulinarnego Pucharu Polski, który stał się prestiżowym konkursem dla kucharzy. Teraz przyszła kolej na branżę fitness.

Agnieszka Glamowska szczególny nacisk położy na dynamiczny rozwój strefy biznesu na targach, ale również, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, postawi na poszerzenie oferty dla miłośników fitness i zdrowego stylu życia. – Mam głowę pełną pomysłów na dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz przyciągnięcie osób, które zawodowo są związane w branżą fitness, ale do tej pory w czasie targów zostawały w pracy – komentuje nowa dyrektor FIT-EXPO.

Już niedługo ruszy konkurs. Jego celem będzie wyłonienie osoby – twarzy targów FIT-EXPO. – Jesteśmy autentycznie blisko całej branży. Dlatego chcemy, żeby w materiałach targowych pojawiły się prawdziwe, zaangażowane w fitness osoby. Stąd pomysł na konkurs, który myślę, dodatkowo pomoże wypromować zwycięzcę lub zwyciężczynię – dodaje Glamowska.

Więcej informacji: fitness.mtp.pl

- REKLAMA -