Klub marki KKF – kolejna odsłona

Krakowska sieć klubów Fitness Platinium planuje kolejną lokalizację. Fitness Platinium KKF powstanie w biurowcu Orange Office Park na Podgórzu. Otwarcie zaplanowane jest na przełom III i IV kwartału br. Będzie to klub w modelu KKF, czyli Krakowski Klub Fitness.

Klub inspirowany krakowską tradycją

Jego wystrój będzie inspirowany krakowskimi motywami i tradycją. Biały i niebieski – zaczerpnięte z  flagi Krakowa to kolory dominujące w nowej siłowni. Na ścianach pojawią się grafiki nawiązujące do krakowskich strojów ludowych, charakterystycznych symboli oraz miejsc. Na ścianach nie zabraknie również map Krakowa w kilku wersjach kolorystycznych.

Powierzchnia klubu to ok. 2000 mkw. Znajdą się tam: nowa strefa zajęć grupowych (wyposażona m. in. w bieżnie i ławeczki), strefa kobiet, strefa Cinema Cardio, strefa funkcjonalna i ABS, Strefa ELEIKO®, strefa wolnych ciężarów, sauna sucha i wiele innych.
W budynku dostępny jest parking podziemny, z którego Klienci Fitness Platinium będą mogli korzystać bezpłatnie przez pierwsze 2h i 15 minut postoju. W klubie akceptowane będą karty MultiSport, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System oraz bony Sodexo.

Zdjęcia wizualizacji nowego klubu dostępne są na: fitnessplatinium.pl/aktualnosci/juz-wkrotce-otwarcie-nowego-klubu-fitness-platinium-kkf/.

O marce

Fitness Platinium to krakowska sieć klubów z 10-letnim doświadczeniem. Obecnie należy do niej 10 lokalizacji w Krakowie. Więcej informacji o marce znaleźć można na stronie www.fitnessplatinium.pl

Źródło: materiały prasowe Fitness Platinium

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ