Pieniądze najlepiej motywują do ćwiczeń? Sprawdzili do naukowcy z USA.
Pieniądze najlepiej motywują do ćwiczeń? Sprawdzili do naukowcy z USA.

Plany treningowe online oraz specjalne zajęcia wprowadzające IntroFit – oto kolejne udogodnienia, które dla swoich klubowiczów przygotowała sieć klubów fitness CityFit.

Od sierpnia na stronie sieci www.cityfit.pl dostępne są specjalne plany treningowe online. Dzięki nim każdy klubowicz, wykorzystując własne urządzenie mobilne (telefon, tablet), może zaplanować i samodzielnie przeprowadzić swój trening w klubie. Plany dostępne są w szerokiej gamie wariantów, uwzględniających m.in.  płeć, stopień zaawansowania, wiek (opcje: Senior i 16+) oraz cel treningowy (utrata wagi, muskulatura). Z myślą o osobach mających mało czasu – na przykład takich które przychodzą na trening w przerwie na lunch – powstały programy Business Express. Dodatkowym ułatwieniem dla klubowiczów jest specjalne oznakowanie maszyn treningowych – zastosowane zarówno w programach, jak i na urządzeniach znajdujących się na terenie klubów.

Plany przygotowane zostały przez Michała Kowalskiego, trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem.

Jednocześnie sieć rozbudowała zakres zajęć wprowadzających. Nowy pakiet IntroFit obejmuje cykl spotkań, podczas których klubowicze poznają ogólne zasady funkcjonowania klubu oraz uczą się jak prawidłowo korzystać z maszyn i urządzeń. Każde z zajęć trwa około 40 minut i dotyczy innej strefy treningowej znajdującej się w klubie, m.in. Cardio, Wolne Ciężary, Funkcjonalne, Maszyny Oporowe itd.

– IntroFit to propozycja skierowana zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z CityFit, jak i dla tych, którzy już u nas trenują, ale chcą pogłębić swoją wiedzę o prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń oraz możliwościach, jakie daje nasz sprzęt. – mówi Piotr Szczepanek, dyrektor marketingu CityFit.

Zarówno zajęcia wprowadzające, jak i plany treningowe dostępne są bez dodatkowych opłat.

- REKLAMA -