Pierwszy McFIT w Szczecinie

23 września w Szczecinie zostanie otwarty pierwszy w tym mieście klub sieci McFIT. Nowa lokalizacja znajduje  się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Kupiec przy ul. Bolesława Krzywoustego 9-10.

McFIT to sieć fitness obecna w Polsce od trzech lat. Założona w Niemczech, ma swoje kluby również w Austrii, Włoszech i  Hiszpanii.

Nowe szczecińskie studio McFIT, jak wszystkie studia w Polsce, otwarte będzie przez 365 dni w roku, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Standardowa oferta sieci obejmuje różnorodne możliwości treningu w specjalnych strefach, m.in. wolnych ciężarów, treningu funkcjonalnego, czy kardio.

Klub zaoferuje również możliwość uczestnictwa w wirtualnych zajęciach fitness Cyberobics® , Cycling oraz kursach Performance i Wellness.

Nowy klub będzie zlokalizowany na poziomie +1, na łącznej powierzchni około 1600 m2.   Oparty jest na modelu „Home of Fitness”, opracowanej przez McFIT koncepcji treningowej skoncentrowanej na dobrym samopoczuciu trenujących.

Jak wyjaśnia sieć McFIT, celem tej koncepcji jest zapewnienie klientom coraz to nowych bodźców, motywujących do osiągnięcia celów treningowych. „Home of Fitness” to filozofia ukierunkowana na modułowy świat treningu, którego istotnymi elementami są sport, design, estetyka i rozrywka.

McFIT HOME OF FITNESS stawia na design,  wykraczając poza poziom czysto praktyczny – rozmaite style, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, mają łączyć się w koncepcję przestrzenną przywodzącą na myśl dom poszukiwacza przygód.

Z okazji zbliżającego się otwarcia McFIT przygotował specjalną ofertę. Od 16 sierpnia można skorzystać z limitowanej oferty przedsprzedażowej – 39 zł/miesiąc przy umowie rocznej.
Stoisko przedsprzedaży zlokalizowane będzie w CHR Kupiec na poziomie 0.

- REKLAMA -