Technogym Wellness Store

Technogym, znany włoski producent sprzętu do treningu, otworzył sklep w Madrycie. Wellness store marki Technogym zajmuje powierzchnię 500 mkw. na 3 piętrach kamienicy zlokalizowanej w centrum. Ma pełnić funkcję “przestrzeni referencyjnej”, w której klienci będą mogli poznać produkty, usługi i najnowsze technologie oferowane przez tę markę oraz przetestować je.

Oprócz tradycyjnych zakupów sprzętu, sklep oferuje również fachowe konsultacje diagnostyczne i treningowe – doświadczeni trenerzy przygotowują indywidualny program ćwiczeń oraz organizują sesje treningowe.

Na parterze znajduje się część butikowa sklepu, w której oferowane są produkty z linii premium marki – Personal Line. W tym miejscu można wybrać urządzenia do strefy treningu w domu, na jachcie lub do designerskiej strefy fitness w hotelu.

Na pierwszym piętrze klienci znajdą MYRUN, interaktywną bieżnię do treningu w domu, Wellness Ball Active Sitting – stylową i zdrową alternatywę dla tradycyjnych oraz SKILL LINE, kompletną linię do treningu grupowego, interwałowego, siłowego i ogólnorozwojowego.

Z okazji otwarcia wellness store w Madrycie Technogym rozpoczął współpracę z najlepszymi klubami fitness, hotelami, klubami sportowymi i centrami medycznymi w mieście, żeby rozwijać programy treningowe i różne rodzaje aktywności dla klientów ćwiczących w domu, w klubie, w hotelu lub w outdoorze.

Źródło: materiały prasowe Technogym

- REKLAMA -