Mikrostudia Backfit by Dr.Wolff w natarciu

Ekspansja sieci mikrostudiów Backfit by Dr.Wolff w Polsce wyhamowała z powodu pandemii, ale nie zatrzymała się. Już na początku stycznia 2021 roku otwarty zostanie kolejny punkt. Tym razem w Opolu.

W trosce o zdrowy kręgosłup

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, firma planuje sukcesywnie otwierać 3 studia rocznie. – Celem sieci jest, aby w każdym dużym stutysięcznym mieście, a jest ich w Polsce 44, znalazł się jeden ośrodek Backfit by Dr.Wolff. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom klienci będą mogli zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa. Co ważne, w jednym miejscu będzie możliwość diagnostyki i na jej podstawie stworzenie spersonalizowanego planu treningowego – opowiada dystrybutor sprzętu m.in. marki Dr.Wolff w Polsce, Rajmund Gola.

– Cała koncepcja, na która składają się urządzenia marki Dr.Wolff, opiera się na efektywnym treningu prozdrowotnym. Gwarantują to zastosowane w urządzeniach opatentowane biomechaniczne rozwiązania. Studia treningu Backfit by Dr.Wolff mają być wyjątkowymi miejscami na fitnessowej mapie Polski. To mieszanka fitnessu i prozdrowotnego treningu, czyli medical fitness w prawdziwym tego słowa znaczeniu – dodaje Rajmund Gola.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -