Benefit Systems poszerza ofertę własnych klubów

Benefit Systems planuje otwarcie aż sześciu nowych klubów fitness w 2022 roku. Pięć powstanie w Warszawie i jej okolicach w ramach sieci Zdrofit. Jeden, pod marką Fit Fabric, zostanie otwarty w Łodzi.

Operator stawia na różnorodne lokalizacje. Interesują go zarówno nowoczesne biurowce, centra handlowe, jak i osiedla mieszkaniowe. Wszędzie tam otwarte zostaną wielkopowierzchniowe kluby fitness, nastawione na wsparcie zdrowia i odporności oraz budowanie kondycji fizycznej ich użytkowników.

Nowe kluby marki Zdrofit

Mennica Legacy Tower oraz Warsaw Hub to dwie nowe lokalizacje biznesowe na mapie Warszawy. W nich 3 stycznia 2022 roku otwarte zostaną kluby Zdrofit. W Mennicy Legacy Tower powstaje dwupoziomowy obiekt o powierzchni 1171 mkw. Wyposażony będzie w sprzęt marki Hammer Strength, dużą strefę cross, a także przestrzeń dla matki z dzieckiem. Z kolei w Warsaw Hub, klienci na powierzchni blisko 1400 mkw., będą mogli skorzystać z suchych saun. Na początku roku otwarty zostanie także Zdrofit w powiecie piaseczyńskim, w kompleksie handlowym N-Park Stara Iwiczna. Tydzień później (10 stycznia) portfolio sieci Zdrofit uzupełni klub zlokalizowany przy ul. Lazurowej. To obiekt stworzony z myślą przede wszystkim o mieszkańcach licznych osiedli w zachodniej części Bemowa. W 2022 roku planowane jest także otwarcie klubu Zdrofit w rewitalizowanym obecnie centrum handlowym Fort Wola.

– Kluby Zdrofit to doceniana przez użytkowników sieć fitness. Od początku swojego działania stawia na najwyższą jakość oferowanych usług, zadowolenie swoich klientów oraz rozwój oferty zgodny z najnowszymi trendami w branży. Rosnąca liczba klubowiczów sprawia, że poszukujemy rozwiązań zapewniających im jak największy komfort ćwiczeń w różnorodnych lokalizacjach. Stąd decyzje o nowych inwestycjach

– wyjaśnia Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

– Popularność klubów Zdrofit związana jest z jednej strony z ich nowoczesną infrastrukturą i wyposażeniem. Z drugiej zaś z filozofią zdrowego stylu życia, którą marka konsekwentnie realizuje od początku istnienia. W klubach fitness Zdrofit wciąż rozbudowujemy także programy zajęć grupowych, które skupiają się na rozmaitych potrzebach klientów. Są to np. autorskie treningi sprzyjające redukcji poziomu stresu czy przygotowujące do sezonu zimowego oraz zajęcia wspierające zdrowie kręgosłupa, a także treningi skierowane do konkretnych grup odbiorców, w tym mam czy seniorów. W klubach tych realizowane są także cenione na całym świecie programy treningowe Les Mills – mówi Tomasz Groń.

Uwzględniając planowane otwarcia, sieć klubów fitness Zdrofit w przyszłym roku liczyć będzie łącznie 75 klubów w woj. mazowieckim, pomorskim i świętokrzyskim.

Więcej Fit Fabric

Planowane otwarcia Benefit Systems dotyczą także woj. łódzkiego. W styczniu 2022 roku otwarty zostanie klub Fit Fabric w Łodzi przy ul. Strażackiej 5. Obiekt znajduje się w centrum osiedla mieszkaniowego, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Jak czytamy w komunikacie prasowym, w przestronnych wnętrzach klubu klienci odnajdą m.in. dwie sale fitness oraz bogato wyposażoną strefę siłową z sekcją funkcjonalną. W klubach sieci Fit Fabric odbywają się autorskie, opracowane przez ekspertów, programy zajęć takie, jak Antystres Energia, Antystres Harmonia, Mobilizacja, Zdrowy Kręgosłup, czy treningi przygotowujące do sportów zimowych. W 2022 roku sieć Fit Fabric będzie liczyć 18 klubów fitness na terenie województwa łódzkiego.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -