Różowy październik. Be! pink

Nowotwory złośliwe są pierwszą przyczyną zgonów kobiet w wieku poniżej 65 lat. Najczęstszym „kobiecym” nowotworem jest rak piersi. Rocznie w Polsce zapada na niego około 10 tysięcy pań, a prawie połowa zachorowań kończy się śmiercią.

Różowy kolor symbolizuje kobiecość. Jest też swego rodzaju manifestem oznaczającym solidarność ze wszystkimi kobietami, które przechodzą przez raka. Cały miesiąc październik stoi pod znakiem raka piersi i akcji związanych z tą chorobą. Przypomnijcie swoim klientkom o regularnych badaniach okresowych, które mogą pomóc wykryć nowotwór we wczesnej fazie.
Warto o tym mówić.

Specjalnie na tę okazję Marzena Bębenek, trener, coach i właścicielka studia treningowego w Chrzanowie, przygotowała limitowaną kolekcję koszulek Be!pink, z których 30 proc. dochodu zostanie przeznaczony na fundację Rak’n’roll. Magazyn Fitness Biznes objął patronem tę akcję i zaprasza wszystkich czytelników do jej wsparcia.

Kupując koszulki Be!pink możesz razem ze swoimi klubowiczami wesprzeć fundację, która pomaga kobietom w przejściu przez raka piersi. Zamówienia składamy na http://marzenabebenek.pl/be/#bepink

Fot. .@zyciewgranicie/ Renata Pietrzyk

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ