Pierwsza edycja Sales and Lead management Academy

W ubiegłym tygodniu ponad 45 uczestników zadało sobie pytanie: jak zwiększyć sprzedaż w swoim klubie fitness? Jak budować skuteczne zespoły sprzedażowe? Czym się kierować tworząc strategie sprzedażowe? Wszystkie odpowiedzi zostały udzielone przez ekspertów polskiej branży fitness podczas pierwszej edycji Sales and Lead Management Academy, w skrócie SALMA.

 

Sebastian Goszcz, Tomasz Napiórkowski oraz Małgorzata Gala spotkali się 16-17 maja w warszawskim Golden Floor Tower z właścicielami klubów, menedżerami i trenerami, by zgłębić i poszerzyć wiedzę branżową. – Staraliśmy się przekazać maksimum informacji podczas dwóch dni warsztatów. Chcieliśmy, by uczestnicy wrócili do swoich obiektów i chcieli je ulepszyć – tłumaczy Tomasz Napiorkowski, właściciel x-Sports group. – Interakcje uczestników były niezwykle inspirujące. Mimo, ze wiele osób pochodziło z konkurencyjnych klubów każdy doradzał sobie nawzajem i dzielił się obserwacjami i wnioskami wyciągniętymi z swojej działalności – komentuje Małgorzata Gala, prelegentka Perfect Gym, sponsora cyklu SALMA.

– Jesteśmy dumni z polskiej branży fitness, chcemy być częścią jej rozwoju, a podnoszenie kwalifikacji to jej nieodłączna część. Dlatego wspieramy takie inicjatywy jak SALMA. Warto dzielić się wiedzą, spotykać i wymieniać doświadczeniami – podsumowuje Maciej Wolny,właściciel TOP-GYM, sponsor SALMA.

Kolejne spotkania w Poznaniu i Gdyni. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy odbywają się się tutaj: http://www2.perfectgym.com/sales-and-lead-management-academy

- REKLAMA -