Innovation Gym – limitowana edycja fitnessu

Innovation Gym, centrum aktywności fizycznej i odnowy biologicznej, to nowy obiekt, który powstał na terenie Stadionu Wrocław. Do dyspozycji klubowiczów są: przestrzeń siłowa, sale fitness, sale do sztuk walki, przestrzeń do treningu EMS, strefa sauny i masażu. Obiekt wyposażono w sprzęt marki Technogym.

– Obiekt posiada przestronną salę do treningu siłowego, zawierającą maszyny umożliwiające pełen trening wszystkich części ciała od Lower Back, po Leg Press czy Abductor machine. Spełniają najwyższe standardy w zakresie biomechaniki, ergonomii, wzornictwa i łatwości użytkowania – Paweł Masztalerz, Regional Sales Manager Technogym.

Klubowicze mogą korzystać ze specjalnych zajęć z trenerem, zarówno na maszynach podczas treningów obwodowych, jak i w salach fitness z instruktorami. Prowadzący biorą pod uwagę potrzeby i stan fizyczny klubowicza, dopasowując ćwiczenia do jego możliwości. Treningi prowadzone są w małych, kameralnych grupach.

– Innovation Gym to centrum z limitowaną liczbą miejsc i ograniczoną liczbą klubowiczów. Wyjątkowe miejsce, w którym możesz się zregenerować, wypracować doskonałą formę, obudzić w sobie wojownika i zwycięzcę. Wszystko w otoczeniu ludzi, przy których czujesz się bezpiecznie i z którymi chcesz spędzać czas. Zapraszamy do świata Innovation, z dogodną lokalizacją we Wrocławiu, bezpiecznym i wygodnym parkingiem oraz ekskluzywną strefą lounge

– Wojciech Grzegorczyk, Członek Zarządu Innovation Clinic, Manager Innovation Gym.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -