IC7, czyli udoskonalony rower do indoor cyclingu

Nasz „mercedes” wśród rowerów do indoor cycling, wielokrotnie doceniany za dopracowaną konstrukcję, rower IC7 łączy w sobie nowy, elegancki design, dwufazowy napęd i wciągające funkcje. Wyjątkowo precyzyjny miernik mocy WattRate Direct Power Meter, system Coach By Color dla użytkownika i instruktora oraz precyzyjny magnetyczny system oporu o 300 stopniach sprawiają, że IC7 jest jedynym w swoim rodzaju rowerem do zajęć grupowych i treningu indywidualnego.

Wyświetlacz WattRate® TFT  2.0 został przeprojektowany i udoskonalony dla modeliIC6, IC7 i IC8. Jest to solidny komputer z intuicyjną nawigacją dla użytkownika i szybkim połączeniem. Wyświetlacz posiada jasny, samooświetlający się, w pełni zintegrowany ekran TFT i wyświetlacz LED na przednim panelu, które jednocześnie pokazują indywidualną intensywność treningu dla użytkownika i trenera.

Poznaj nowy rower IC7

Konsola  TFT  2.0 – jeszcze więcej wrażeń treningowych

Ta opatentowana funkcja wyświetla intensywność treningu i udostępnia cenne dane, takie jak moc, tętno, obroty na minutę, czas trwania sesji rowerowej i poziom oporu. Pięć przycisków dotykowych zapewnia szybką i intuicyjną obsługę komputera, nawet podczas treningu.

Mechaniczne przyciski dotykowe z podświetleniem umożliwiają szybką regulację nawet podczas najtrudniejszych treningów. Bluetooth® 5.0 umożliwia transfer danych w czasie rzeczywistym po sparowaniu z aplikacją ICG App® lub aplikacjami innych firm.

4 tryby treningowe, aby udoskonalić jazdę:

  • tryb szybkiego startu;
  • tryb treningu mocy;
  • tryb treningu tętna;
  • test mocy FTP.

Rower IC7 współpracuje również z Myzone, a jeśli interesuje Cię wszechstronny system do zajęć rowerowych, zapytaj nas o ICG Connect.

Aktualne szkolenia dla instruktorów ICG znajdziesz na https://www.icheaven.pl/

Zadzwoń + 48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -