Technogym Universe. Wszechstronne rozwiązanie do intensywnego treningu

Zarówno wśród trenerów, jak i podopiecznych wzrasta świadomość korzyści, jakie niesie za sobą trening siłowy. Większa gęstość kości, zwiększona wytrzymałość, ogólna poprawa postawy oraz stanu więzadeł, ścięgien i stawów to jedynie zarys pozytywnego wpływu treningu siłowego na zdrowie.

Maksymalna wydajność, całkowite bezpieczeństwo

System klatek Technogym Universe został zaprojektowany we współpracy z najlepszymi trenerami, w taki sposób, by odpowiadał szerokiej gamie celów i preferencji fitness. Powstał, aby zapewnić użytkownikom niespotykaną dotąd różnorodność treningów i pomóc obiektom sprostać dużemu zapotrzebowaniu na treningi siłowe. Wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów wyznacza niezrównany standard trwałości i niezawodności. System zawiera rewolucyjne funkcje szybkiej regulacji zaprojektowane w celu maksymalnej optymalizacji treningu.

Jeden system, wiele możliwości

System Technogym Universe jest dostępny w kilku konfiguracjach, które idealnie dopasujesz do każdego otoczenia, tworząc przestrzeń do aktywności i umożliwiając trening w tym samym czasie wielu użytkownikom. Dzięki modułowej konstrukcji Universe jest rozwiązaniem zapewniającym oszczędność miejsca podczas sesji treningu personalnego. Jest wystarczająco kompaktowy, by zmieścić się nawet w małym kąciku siłowym w klubie. Przygotowanie miejsca do ćwiczeń nigdy nie było tak proste: kettlebells, piłki lekarskie, hantle i wszystkie inne narzędzia znajdują się dokładnie tam, gdzie są potrzebne, bezpiecznie i schludnie przechowywane.

Spersonalizowane Doświadczenie Treningowe

Rozwiązania zastosowane w Technogym Universe zostały przeanalizowane pod każdym względem: od ergonomii po optymalizację przestrzeni i efektywność, co zapewnia maksymalną wszechstronność i umożliwia trenerom najlepsze wyrażenie swoich umiejętności i kreatywności podczas opracowywania nowych ćwiczeń i programów dla każdego typu użytkownika.

Trenując z Technogym Universe podopieczni zyskują dostęp do szerokiej gamy ćwiczeń. Dzięki siedmiu różnym rodzajom oporu  (ciężary, izotoniczny, magnetyczny, kalistenika, zawieszenie, elastyczny i ekscentryczny) stawiają czoła różnorodnym wyzwaniom treningowym, jednocześnie zwiększając wydajność organizmu.

System klatek Technogym Universe to wszechstronne rozwiązanie, które można dostosować do dostępnej przestrzeni.  Co więcej, ​​przestrzeń Universe można wykorzystać jako wielofunkcyjne studio, a szafki umożliwią wygodny dostęp do akcesoriów dokładnie wtedy, gdy są potrzebne, co zoptymalizuje czas ćwiczeń i organizację dostępnego pomieszczenia.

Doświadczenie treningowe Universe jest w pełni zintegrowane z ekosystemem Technogym App, który zawiera obszerną bibliotekę filmów treningowych dostosowanych do różnych potrzeb i celów, dostępnych dla użytkowników z wbudowanego ekranu, jak i z aplikacji Technogym na smartfonie.

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym sportowcem czy początkującym ćwiczącym, Technogym Universe dostosuje się do Twoich unikalnych potrzeb, prowadząc cię przez treningi, które są równie angażujące, jak skuteczne.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -