MIKROSTUDIO – pomysł na biznes

Mikrostudio zdrowego kręgosłupa BackFit by Dr. Wolff to pomysł na biznes w czasach, kiedy zdrowie i profilaktyka zdrowotna wysuwają się na pierwszy plan także w branży fitness.

Na Mikrostudio zdrowego kręgosłupa BackFit by Dr. Wolff potrzebujesz powierzchni ok.150‒200 mkw. Studio zorganizowane wg tej koncepcji wyposażone zostanie w urządzenia do treningu, jak też urządzenia diagnostyczne.

Klienci będą mieli do dyspozycji m.in. Back Check® do pomiaru siły mięśni oraz MobeeFit – urządzenie do pomiaru zakresu mobilności. Ponadto w studiu znajdą się też proste w obsłudze urządzenia do treningu pleców, wyposażone w czujniki ruchu: Park Prewencyjny,
Core Stability, Blackroll Station, Get Flexible oraz FTS, czyli stacja do treningu funkcjonalnego.

Inwestycja jedyna w swoim rodzaju
Angażując kapitał w wysokości 200 tys. złotych netto możesz stworzyć swoje własne mikrostudio. Damy ci gwarancję wyłączności na twoim terenie.
Możesz liczyć na nasze wsparcie. Kupując sprzęt, kupujesz nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenia, ale także plany treningowe oraz know-how w zakresie obsługi klienta. Zdefiniowane zakresy ruchu naszych urządzeń pozwolą ci bezpiecznie, efektywnie
i optymalnie przeprowadzić trening prozdrowotny dla twoich klientów.

A co ważne, koncepcja mikrostudia przygotowana jest do funkcjonowania w trakcie epidemii SARS. Wyróżnij się na rynku i zostań jedynym studiem zdrowych pleców Dr. Wolffa w twoim mieście. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Więcej informacji znajdziesz na www.aktiv-vital.pl lub pod numerem tel. 534 688 191.
Zapraszamy do współpracy!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -