McFIT live

W czasie, kiedy życie publiczne wciąż stoi w miejscu, ważniejsze niż kiedykolwiek stało się regularne włączanie aktywności fizycznej do codziennej rutyny. Platforma CYBEROBICS, udostępniająca treningi online, marka partnerska sieci fitness McFIT, oferuje możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich kursów na żądanie już na całym świecie. Dodatkowo ruszyły także zajęcia LIVE oferujące długoterminową motywację oraz indywidualne treningi każdego dnia.

McFIT GmbH już trzy tygodnie temu zdecydował o aktywacji całej oferty treningowej swojej marki partnerskiej CYBEROBICS w krajach, w których był wcześniej dostępny. Teraz firma idzie o krok dalej. – CYBEROBICS udostępnia swoją ofertę treningową bezpłatnie na całym świecie. W końcu wszyscy w tej trudnej sytuacji powinniśmy się wspierać. CYBEROBICS chce pomagać, a nie czerpać zyski z kryzysu wokół koronawirusa – potwierdza Członek Zarządu McFIT Joanna Łukasiewicz. Z obecnie ponad 1 000 000 użytkowników około 250 000 osób trenuje każdego dnia za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji CYBEROBICS.

Ponad 100 treningów NA ŻYWO tygodniowo

CYBEROBICS codziennie poszerza swoja ofertę treningową: obecnie odbywa się już ponad 100 kursów LIVE tygodniowo w języku angielskim, niemieckim i włoskim. Zajęcia na żywo w kolejnych językach są obecnie w fazie planowania. Dzięki tym treningom motywacja wśród użytkowników rośnie a możliwość dołączenia się w czasie rzeczywistym na żywo potęguje zaangażowanie. Zajęcia transmitowane są zarówno w samej aplikacji jak i poprzez stronę internetową. Każdy znajdzie coś dla siebie – od zajęć SIXPACK, po trening całego ciała SWEAT aż do typowo odprężających zajęć RELAX – czytamy w informacji prasowej.

Pomiędzy Hawajami a Malibu – treningi w najpiękniejszych miejscach na świecie
Ponadto dostępnych jest ponad 100 treningów na żądanie, takich jak Booty Blast, Bodylicious lub Get Loose, z których wszystkie zostały nagrane przy użyciu technologii 4K. Najlepsi trenerzy zabie-rają ćwiczących na Hawaje, do Malibu Beach lub Parku Narodowego Joshua Tree. Dzięki temu tre-nujący na całym świecie mogą odpocząć od rzeczywistości pod hasłem #ITrainAtHome. Wszystkie treningi na żądanie są synchronizowane w języku polskim.

Więcej informacji na temat CYBEROBICS na stronie: www.cyberobics.com

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -