Fitness24Seven zamyka kluby w Polsce

Operator sieci Fitness24Seven ogłosił, że zamyka kluby w Polsce. Podał również do wiadomości, że rozważa możliwość przejęcia obiektów przez innych operatorów. Poniżej treść informacji zamieszczonej w social mediach.

“Droga Klubowiczko/ Drogi Klubowiczu,

Upłynęło już trochę czasu od kiedy nasze siłownie w Polsce nie działają i z przykrością informujemy, że żadna z naszych siłowni w Polsce nie zostanie ponownie otwarta.

Chcemy Ci podziękować za spędzony z nami czas i mamy nadzieję, że dobrze się bawiłaś/bawiłeś w Fitness24Seven. My naprawdę miło spędziliśmy czas z Wami wszystkimi, naszymi Klubowiczami. Wierzymy, że najlepiej żyć zdrowo i mamy nadzieję, że będziesz kontynuować swoje treningi.

W tej chwili rozważamy możliwość przejęcia naszych obiektów przez innych operatorów, co dałoby Ci możliwość kontynuowania treningów w Twojej ulubionej siłowni, nawet jeśli nie jest ona pod naszą marką. Obiecujemy, że będziemy informować Cię na bieżąco w tej sprawie. Wszystkie członkostwa są automatycznie anulowane, podobnie jak wszystkie przyszłe płatności, dzięki czemu nie będziesz już obciążany za nasze usługi.

W tej chwili rozważamy możliwość przejęcia naszych obiektów przez innych operatorów, co dałoby Ci możliwość kontynuowania treningów w Twojej ulubionej siłowni, nawet jeśli nie jest ona pod naszą marką. Obiecujemy, że będziemy informować Cię na bieżąco w tej sprawie. Wszystkie członkostwa są automatycznie anulowane, podobnie jak wszystkie przyszłe płatności, dzięki czemu nie będziesz już obciążany za nasze usługi.”[…]

Pełna treść informacji – TUTAJ

Źródło: opracowano na podstawie strony internetowej Fitness24Seven

- REKLAMA -

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ