Eu4ya w Warszawie i w Poznaniu

Warszawskie targi FIWE poinformowały, że kolejnej edycji imprezy we wrześniu br. towarzyszyć będzie konwencja EU4YA by tiguar. Dotychczas wspomniane wydarzenie było istotną częścią poznańskich targów FIT-EXPO, wyróżniającą ją spośród innych tego typu wydarzeń.

Koniec współpracy z targami FIT-EXPO?


Informacja ta zaskoczyła nie tylko nas, więc poprosiliśmy zainteresowane strony o komentarz. Ponieważ byliśmy przekonani, że EU4YA by tiguar jest związana z jedną imprezą targową, zapytaliśmy, czy oznacza to koniec współpracy między targami FIT-EXPO a EU4YA i początek wspólnej drogi z targami FIWE?


– Organizacja imprezy EU4YA show w trakcie FIWE nie oznacza w żadnym razie końca Międzynarodowej Konwencji EU4YA związanej z targami FIT-EXPO. Jest to impreza o innym charakterze, wspierająca i uzupełniająca główne wydarzenie, adresowana głównie do klubowiczów, nie zaś do instruktorów. Obie imprezy mają dziać się niezależnie w kolejnych latach. Zróżnicowanie terminów i lokalizacji obu wydarzeń widzimy jako generator efektu synergii – powiedział Piotr Ośródka, CEO ekspertfitness.com, organizatora EU4YA by tiguar.

– Międzynarodowa Konwencja EU4YA jest od lat związana z targami FIT-EXPO i nic się tu nie zmieniło. Zarówno Grupa MTP, jak i ekspertfitness.com są dla siebie i organizowanych wydarzeń rzetelnymi i lojalnymi partnerami. Edycja 2019 odbywa się w dniach 24-26.05. Zapraszamy!

– odpowiedziała Agnieszka Glamowska, dyrektor projektu FIT-EXPO.

O wypowiedź poprosiliśmy też Weronikę Jasnoch, szefową targów FIWE: – Nie ingerujemy we współpracę EU4YA z FIT-EXPO. Decyzja o dalszej współpracy z targami poznańskimi pozostaje po ich stronie. EU4YA na FIWE będzie skierowana do wszystkich miłośników aktywności i zajęć grupowych – nie wyklucza to instruktorów, ale głównym celem jest promowanie aktywności i powiększanie społeczności, która się do niej wzajemnie motywuje.

Ilustracja ze strony targów FIWE.

 

- REKLAMA -