Najem długoterminowy w TOP-GYM

Najem długoterminowy sprzętu na siłownię? Taką propozycję na nieprzewidywalne czasy ma firma TOP-GYM. Wraz z FIT-CREDIT proponuje bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wyposażyć klub fitness lub studio treningu personalnego i przy okazji skorzystać z pakietu unikalnych korzyści.

Uwaga promocja!

Aktualnie trwa promocja (rabat 20 %) na trzy urządzenia cardio:
Crosstrainer Life Fitness Classic 95Xi,
U95RI – Rower Poziomy Life Fitness Classic 95Ri,
Stepper Life Fitness Classic 95Si

W ofercie najmu długoterminowego klient otrzymuje maszyny cardio po pełnej regeneracji. Są w pełni funkcjonalne, wizualnie i pod względem eksploatacji będą działać jak nowe z pełną gwarancją. Standardowa oferta najmu długoterminowego sprzętu fitness zakłada okres najmu 5 lat, 30% wpłaty własnej, a także możliwość wykupu maszyn na koniec okresu najmu w cenie 10% wartości urządzenia. Przedstawiciel FIT-Credit ocenia zdolność kredytową. Możesz liczyć na indywidualne podejście oraz elastyczną ofertę.

Najem długoterminowy w TOP-GYM

Najem długoterminowy maszyn na siłownię

Wśród licznych korzyści najmu długoterminowego najważniejsze kwestie to gwarancja na sprzęt w całym okresie najmu (wersja korzystniejsza niż przy zakupie z kapitału własnego, kredytu, leasingu, gdy gwarancja zazwyczaj udziela jest na okres 24 miesięcy). Przegląd w każdym roku użytkowania i serwis urządzeń fitness oraz maszyna zastępczej w przypadku braku możliwości naprawy.

Dlaczego TOP-GYM?

Znajomość realiów rynku fitness oraz zaplecze logistyczne i specjalizacja w regeneracji maszyn fitness, pozwalają nam zaoferować elastyczność i skuteczność. Poznaj szczegóły oferty – zachęca przedstawiciel firmy.

Skontaktuj się z nami już dziś
p.chrapowicz@top-gym.pl
z.trybka@fit-credit.pl
+48 696 71 70 70

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -