Skuteczna i bezpieczna dezynfekcja w klubie

6 czerwca większość klubów, studiów treningowych, a także basenów otworzy ponownie swoje podwoje. Wspomniane obiekty zobowiązane są do funkcjonowania zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. Kluczową rolę, poza wszystkimi innymi wytycznymi, odgrywa dezynfekcja.

W czasach kryzysu to dodatkowy, dość znaczący, wydatek dla operatorów klubów. Dlaczego warto wyposażyć obiekty w profesjonalne produkty, które pozwolą skutecznie i bezpiecznie zdezynfekować powierzchnie optymalizując przy tym koszty. Nie wszystkie preparaty oferowane na rynku są w stanie poradzić sobie z neutralizacją koronawirusa. Jednym z produktów przystosowanych do dezynfekcji właśnie w takich miejscach, jak klub fitness, jest bezaldehydowy środek myjąco-dezynfekujący DEZOFast marki Clinex o bardzo szerokim spektrum działania.

Można go stosować na wszystkich powierzchniach zmywalnych, w tym również na urządzeniach do ćwiczeń. Wystarczy rozpylić preparat na czyszczonej powierzchni i po chwili przetrzeć ściereczką. Poniżej grafika, która prezentuje sposoby i obszary zastosowania preparatów z gamy Clinex DEZOFast. Więcej informacji znajdziesz na https://www.clinex.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/dezynfekcja-silownie.pdf

Poznaj wszystkie produkty marki Clinex do dezynfekcji – do stosowania w obszarze siłowni i klubów fitness.

Clinex Dezynfekcja – oferta

Artykuł powstał przy współpracy z firmą AMTRA.

Fot. Humphrey Muleba/Unsplash

- REKLAMA -