Rowery ICG w studiu treningowym i hotelowej siłowni

Niezawodne, dopracowane w każdym szczególe rowery do indoor cyclingu ICG® sprawdzą się w każdej siłowni hotelowej i w studiu treningowym. Bazują na systemie Coach by Color™ (strefach intensywności opartych na mocy), który jest mocno spersonalizowany. Umożliwia to sesje rowerowe dopasowane indywidualnie do każdego użytkownika. Rowery ICG są również kompatybilne z monitorami aktywności/pulsometrami jak np. Myzone 

Rowery ICG – magnes na aktywnych gości hotelowych

Dzięki temu, że rower do indoor cyclingu ICG ma koło zamachowe, zmiany tempa i obciążenia są płynne, chroni stawy użytkownika, a do tego wzmacnia mięśnie. IC7 to wielokrotnie nagradzany, flagowy i bezawaryjny rower do indoor cyclingu marki ICG®. Przyciąga wzrok dopracowanym, stylowym designem i funkcjonalnością. Oferuje m.in 100-stopniowy opór magnetyczny, opatentowany system Coach By Color®, doskonałą biomechanikę, ergonomiczną kierownicę, liczne możliwości dopasowania siodełka. Do rowerów ICG można też domówić np. uchwyt na telefon/tablet.

Rowery ICG w studiu treningowym i hotelowej siłowni

Monitorowanie treningu i tworzenie własnych sesji

Rowery ICG to nie tylko sprzęt, lecz cały ekosystem zwiększający efektywność treningu oraz zaangażowanie ćwiczącego. Również dzięki elementom rozrywki. Coach by Color ® to odczyt indywidualnej intensywności treningu bazujący na mocy (watty) lub tętnie w 5 strefach treningowych oznaczonych odpowiednim kolorem (białym, niebieskim, zielonym, żółtym i czerwonym) wyświetlanym na konsoli WattRate®. Trening oparty na mocy oraz tętnie to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących.

Na bieżąco z wynikami, monitorowanie postępów

By wykorzystać wszystkie możliwości roweru ICG zalecamy założenie konta i zalogowanie się do aplikacji ICG. Dla tych, którzy lubią intensywniejsze sesje rowerowe polecamy ICG Online Coach na Vimeo

Są to sesje treningowe prowadzone przez Master Instruktorów z całego świata (po angielsku).
Użytkownik po zalogowaniu się do aplikacji ICG App musi sparować smartfon (lub tablet) z rowerem ICG, by zapisały się dane ze sesji treningowej. W aplikacji może wybrać treningi w zależności od intensywności.

Wyróżnij się ofertą niezawodnych rowerów do indoor cyclingu ICG®  i przyciągnij miłośników jazdy rowerowej do Twojego obiektu.

Skontaktuj się z nami:
Marcin Zapaśnik
m.zapasnik@globalbefit.com
+ 48 509 988 068

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -