Fitness Platinium otwarte

Obostrzenia dotyczące siłowni nie są dużo bardziej rygorystyczne niż te, z którymi mamy do czynienia w innych miejscach. Na przykład w restauracjach – mówi Magdalena Jaroszczak, Manager ds. Marketingu Fitness Platinium. – Nie zwalnia nas to jednak z zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa i zachowania czujności. Zależy nam na tym, by każda osoba odwiedzająca kluby, czuła się komfortowo. Dlatego zarówno my, jak i klienci, powinniśmy przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Zgodnie z wytycznymi GIS, w klubach wprowadzono limit osób mogących przebywać w siłowni w jednym czasie.
Kluby Fitness Platinium w modelu XXL mogą na takich zasadach pomieścić ponad 400 osób jednocześnie. To naprawdę sporo. Jest więc duża szansa, że w tych klubach po otwarciu unikniemy kolejek do wejścia – dodaje Magdalena Jaroszczak.

Dbałość o bezpieczeństwo

Każdy z klubów został wyposażony w środki do dezynfekcji rąk, a także do dezynfekcji sprzętu przed i po treningu. Klient przychodzący na trening już przy wejściu będzie mógł zapoznać się z najważniejszymi zasadami obowiązującymi w klubie. Z szatni oraz pryszniców można korzystać, ale należy pamiętać o zachowaniu odległości od innych osób. W strefach zmieniono ustawienie maszyn, a niektóre z nich zostały wyłączone z użytku, by ćwiczący zachowali między sobą dystans. Konieczne jest korzystanie z własnego ręcznika. Funkcjonują sauny, ale z ograniczeniami co do ilości osób. Zwiększono częstotliwość pracy personelu sprzątającego.Zgodnie z wytycznymi GIS, jeśli utrzymanie dystansu od innych nie jest to możliwe, należy pamiętać o zasłanianiu ust i nosa. W trakcie ćwiczeń noszenie maseczki nie jest obowiązkowe.

Zajęcia fitness wznowione

Ruszyły także zajęcia fitness. Co prawda grafiki uległy zmianie, a ilość miejsc zmniejszeniu, ale nadal można zapisać się między innymi na popularną ZUMBĘ®, zajęcia mentalne, czy trening Les Mills. Od poniedziałku, 8 czerwca, startują też zajęcia w plenerze. Będą odbywały się pod specjalnym namiotem. Dzięki temu będą mogły odbywać się bez względu na pogodę, a udział w nich może wziąć nawet 40 osób. Namiot znajduje się przy Fitness Platinium the Legend (Reymonta 22A).

Dobro klientów i personelu Fitness Platinium

Fitness Platinium stawia nie tylko na dobro klientów, ale i personelu. Każdy pracownik został przeszkolony z dezynfekcji sprzętów i zasad bezpieczeństwa. Wprowadzone zostały odpowiednie procedury podczas realizacji obowiązków służbowych i przerw w pracy. Dodatkowo wszyscy członkowie zespołu są wyposażeni w przyłbice, rękawiczki i żele do dezynfekcji dłoni.

Specjalnie dla klientów został uruchomiony specjalny mail pomoc@fitnessplatinium.pl, na którego można kierować uwagi i sugestie. Z nowymi zasadami funkcjonowania zapoznać można się na dedykowanej podstronie: https://fitnessplatinium.pl/zasady-bezpieczenstwa/

Fitness Platinium: Nie tylko siłownia

– Jesteśmy świadomi tego, że z powodu nadal panującej epidemii, nie każdy zdecyduje się na trening w klubie fitness – podkreśla Magdalena Jaroszczak. – Przede wszystkim są to osoby starsze. Aby nie rezygnowały one z aktywności fizycznej, wciąż będziemy transmitować bezpłatne treningi online na naszych kanałach social media oraz treningi premium na platformie Gymsteer. Ruszamy z zajęciami fitness pod namiotem, udostępniamy otwartą siłownię plenerową przy Fitness Platinium Aleja Pokoju 16, organizujemy wycieczkę rowerową w okolicach Krakowa, planujemy też kilka niespodzianek. Wybór naprawdę jest szeroki!

Od dwóch miesięcy działa także wypożyczalnia sprzętu Fitness Platinium, w której znaleźć można akcesoria, sprzęt siłowy i maszyny, takie jak bieżnie czy ergometry.
Kluby Fitness Platinium otworzyły się 6 czerwca o godzinie 8:00. Placówki przy ul. Zabłocie 24 oraz Klimeckiego 1 pozostają zamknięte do odwołania.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -