Czerwony dywan dla klientów klubów McFIT

W sobotę 6 czerwca, minutę po północy, ponownie otwarto w całej Polsce studia fitness sieci McFIT. Wprowadzone środki sanitarne umożliwiają bezpieczny powrót do ulubionych zajęć sportowych tysiącom spragnionych ruchu klubowiczom.

Jak przystało na wiodącą europejską sieć fitness, McFIT przywitał wracających gości w wyjątkowy sposób, rozwijając przed nimi czerwone dywany. – Jest to forma podziękowania wszystkim naszym klubowiczom za wsparcie podczas trudnego czasu zamknięcia i ponowne ich powitanie w sportowym domu. Bardzo się cieszymy, że możemy wreszcie znowu działać!- powiedziała kierownik działu komunikacji McFIT Polska – Katarzyna Radzikowska.

Priorytetowe bezpieczeństwo

-Pomimo zniesienia obostrzeń nadal wymagana jest wyjątkowa ostrożność. Przestrzeganie przepisów higieniczno-sanitarnych jest najwyższym priorytetem, aby studia mogły pozostać otwarte. Wszystkie nasze rozwiązania dotyczące funkcjonowania studiów fitness, są zgodne z polskim prawem i ministerialnymi zaleceniami. W przygotowaniach do ponownego otwarcia naszych placówek, korzystaliśmy również z rozwiązań i doświadczeń wprowadzanych w pozostałych studiach naszej sieci w całej Europie – mówi Katarzyna Radzikowska.
McFIT jest przygotowany na powrót gości i zaleca im zachowanie racjonalności. Na swojej stronie internetowej www.mcfit.com oraz za pośrednictwem mailingu, McFIT informuje swoich klientów o obowiązkowych zasadach zachowania bezpiecznej odległości i higieny.

-Czekamy na każdego! Ponieważ jednak trzymamy się surowych zaleceń w obszarze bezpieczeństwa, apelujemy do naszych klubowiczów, aby myśleli o komforcie swoim i innych użytkowników. Będziemy prosili o przestrzeganie zasad higieny oraz o opuszczanie studia zaraz po zakończeniu ćwiczeń, aby każdy miał szansę na trening – kontynuuje Katarzyna Radzikowska.

Nowe elastyczne umowy

Chociaż ponowne otwarcie obiektów sportowych w Polsce wywołało radość, zarząd McFIT zdaje sobie sprawę, z tego, że kryzys wpłynie na społeczeństwo. To historyczne wydarzenie dotknęło niespodziewanie mocno wiele obszarów gospodarki. Będzie to miało swoje konsekwencje i na różne sposoby wywrze trwały wpływ na nas wszystkich. Jednak w tej wyjątkowej sytuacji, jasne dla każdego stało się również to, że sprawność fizyczna jest niezbędną podstawą własnego zdrowia. Każdy powinien skorzystać z okazji i zrobić coś dobrego dla swojego samopoczucia. Dlatego McFIT rozszerza swoją ofertę i wprowadza większą elastyczność w zakresie dostępnych opcji taryfowych.

-Po tej wyjątkowej sytuacji chcielibyśmy zaoferować elastyczną ofertę bez ryzyka. Nasza umowa McFIT Flex jest tu doskonałym rozwiązaniem. Okres obowiązywania umowy indywidualnie określa sam klient” – tłumaczy Katarzyna Radzikowska

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -