Łódzka Fit Forma zmienia się w Well Fitness

Od października br. siedem klubów działających w Łodzi i Bełchatowie pod marką Fit Forma dołącza do sieci Well Fitness. Kluby te czynne są w systemie 24-godzinnym.

Medicover ogłosił przejęcie sieci klubów Fit Forma w listopadzie 2021 r. Była to kolejna inwestycja firmy w obszar sportowy w województwie łódzkim. Począwszy od października tego roku, Fit Forma przechodzi rebranding i zaczyna funkcjonować pod marką Well Fitness. Wcześniej taką drogę przeszło 20 klubów Fitness World, kupionych przez Medicover w grudniu 2020 r.

Ważnym elementem oferty jest zapewnienie autorskich programów zajęć i aktywności dla klubowiczów w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Kolejnym krokiem po zmianie wizerunku marki Fit Forma na Well Fitness będzie standaryzacja i rozszerzenie pakietu usług tak, by szczególnie uwzględnić potrzeby lokalnej społeczności.

– Zamiast obiecywać szybkie efekty i stawiać za cel treningowy osiąganie idealnej sylwetki, promujemy zdrowy styl życia. Jest to spójne z tym, do czego chcemy zachęcać jako Medicover w naszej ofercie klubów fitness i siłowni

– mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness, Prezes Zarządu Medicover Sport sp. z o.o.

Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Well Fitness podkreśla, że Well Fitness to miejsce dla każdego, niezależnie od doświadczenia, budowy ciała czy możliwości fizycznych.

– Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje innej motywacji, jednak komfort i swoboda podczas treningu to podstawa. Nasze kluby są dla wszystkich, a szczególną opieką otaczamy osoby początkujące, które potrzebują dodatkowego wsparcia

– mówi Kupis.

Medicover łącznie posiada 106 klubów fitness i siłowni, z czego aż 16 zlokalizowanych jest na terenie województwa łódzkiego. Poza klubami Well Fitness (dawniej: Fit Forma) Medicover jest właścicielem w Łodzi:

  • trzech klubów Calypso Fitness – Brama Miasta, Ogrody Geyera, i Imagine – prowadzonych w systemie franczyzowym,
  • trzech klubów Just GYM (ul. Rembielińskiego, ul. Rewolucji 1905 r., ul. Juliana Tuwima),
  • klubu McFIT (ul. Piotrkowska 165/169).

Łącznie pod marką Well Fitness funkcjonuje 27 klubów, zlokalizowanych w południowo-zachodniej i środkowej części Polski, m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Katowicach i Bytomiu, a od 1 października także w Łodzi i Bełchatowie.

Marka powstała w 2021 roku, w momencie przejęcia przez Medicover klubów sieci Fitness World. Well Fitness zapewnia w cenie karnetu całodobowy dostęp do klubów, zajęcia grupowe, konsultację trenerską. Firma wprowadza również innowacje, m.in. automat do wody i izotoników Well Hydrated, oszczędne i wygodne rozwiązanie dla klubowiczów, które przyczynia się do zmniejszenia zużycia plastiku.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -