RiminiWellness 2019 wystartowało!

To już dziś wystartowała największa impreza branży fitness na świecie! Do dyspozycji fanów fitnessu  przez 4 dni są 24 hale o łącznej powierzchni ponad 170 000 mkw., w których od rana do wieczora możesz uczestniczyć w najróżniejszych zajęciach od jogi i pilatesa po sztuki walki i aqua fitness. Rimini Wellness to niekwestionowany lider imprez branży fitness. To niezwykłe miejsce, w którym rodzą się trendy i prezentują innowacje z wielu zakątków świata. To wyjątkowo energetyczna mieszanka wydarzeń w atrakcyjnej kombinacji.

Rimini Wellness dzieli się na pięć sekcji:

Tak prezentują się targi RiminiWellness

Obszar WPRO

– obszar B2B przeznaczony dla profesjonalnych użytkowników, mających możliwość przetestowania najnowszego sprzętu fitness. Na wystawie prezentują się firmy produkujące sprzęt i akcesoria do fitnessu, suplementy diety, żywność funkcjonalną, odzież sportową itp.;

Obszar WFUN

– obszar B2C dla ogółu zwiedzających, którzy entuzjastycznie biorą udział w szkoleniach i w międzynarodowych pokazach;

FoodWell Expo

– obszar przeznaczony dla entuzjastów zdrowego odżywiania;

Rimini Steel

– prezentacje sztuk walki, kulturystyki i wszystkiego, co związane jest z kulturą fizyczną;

Riabilitec

– sekcja, w której znajdziemy nowinki w dziedzinie rehabilitacji ruchowej i reedukacji;

Pilates Junction

– przestrzeń poświęcona zajęciom i sprzętowi pilates.

RiminiWellness w liczbach: 46 scen, 350 mkw. basenów, 25 sal konferencyjnych, ponad 500 prezenterów z całego świata, blisko 2000 sesji treningowych, ponad 100 wieczornych imprez, aperitifów, wydarzeń na plaży oraz w najmodniejszych miejscach Riwiery.

Informacja dla gości:

Wejście na targi przez bramy South/East/West – czynne każdego dnia targów w godz.
9.30 – 19.00.
Rimini Fiera – dworzec kolejki jest zlokalizowany tuż przed wejściem do głównej halli centrum targowego. Zapewnia on łatwy dojazd na targi z miejscowości położonych na linii kolejowej płn.-płd.
Autobus specjalny: Bologna Airport i Rimini – 10 kursów dziennie.

W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt z: MGJ CONSULTING, Warszawa, tel. +48 791 219 207 e-mail: targi@mgjconsult.pl www.mgjconsult.pl

Źródło: materiały prasowe RiminiWellness

- REKLAMA -