Startupy z obszaru lifestyle rozwijają się w Krakowie

Rozwijasz firmę z cateringiem dietetycznym, projektujesz urządzenie do monitorowania parametrów ciała podczas biegu lub masz aplikację, która pomaga w zrzuceniu wagi? Już 15 października 2018 w Manggha Kraków odbędzie się Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeeetsTECH. Wydarzenie ma pomóc wszystkim startupowcom i osobom myślącym o własnym biznesie w szeroko rozumianej branży health&med dowiedzieć się, jak to robić skutecznie.

-Podczas układania programu skupiliśmy się na kluczowych obszarach z zakresu lifestyle: sporcie, zdrowym dożywianiu oraz zdrowiu. Osoby, które rozwijają innowacyjne, ciekawe projekty z tego obszaru, znajdą u nas ogromną dawkę praktycznej wiedzy – mówi Janusz Kowalski, pomysłodawca Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeetsTECH. – Wśród prelegentów znajdują się m. in. Bartłomiej Lubiatowski z RSQ, dr Łukasz Kołtowski (AioCare oraz autor bloga Efektywny Lekarz), prof. Edyta Smolis-Bąk, Edyta Kocyk (SiDLY), Maciej Stachowiak (Nestmedic) oraz Gadi Ginot (Physiologic).

-W pierwszej części konferencji pokazujemy, jak wygląda rynek, trendy, gdzie można znaleźć ciekawe nisze. Druga, poświęcona będzie praktykom i radom od doświadczonych startupowców: Jak wykorzystać media do budowania marki i czy warto współpracować z influencerami? Jak planować strategię rozwoju na rynki zagraniczne i jak namówić innych startupowców, by zintegrować swoje rozwiązanie z Twoim? Jak zbalansować rozwój technologiczny z działaniami marketingowo-sprzedażowymi oraz jak, po co i za ile rejestrować urządzenia z kategorii well–being? – dodaje Justyna Uman-Ntuk, twórca wydarzenia.

Health & Lifestyle Festiwal to także świetna szansa na budowanie siatki kontaktów biznesowych. – W październiku będzie to dla mnie już trzecia konferencja MEDmeetsTECH. Za każdym razem, oprócz części merytorycznej, poznaję bardzo ciekawych ludzi. Stają się później często klientami, partnerami biznesowymi, a w kilku przypadkach – bliskimi znajomymi – mówi Marcin, jeden z uczestników.

Program oraz rejestracja dostępne na http://medmeetstech.com/health2018. Wydarzenie jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów: startKRKup.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ