Fabryka Formy po reformie

Już za tydzień, 30 stycznia, Fabryka Formy CC Kinepolis otwiera się na nowo. Jest to pierwszy, a zarazem największy (3000 mkw. powierzchni) klub sieci Fabryka Formy w Poznaniu i w Wielkopolsce.

W odnowionym klubie klienci znajdą: Strefę i Salę fight z workami treningowymi i oktagonem, powiększoną Strefę funkcjonalną, powiększoną Strefę wolnych ciężarów, Strefę Cardio, salę do zajęć grupowych oraz suny.

W ofercie zajęć grupowych pojawią się nowości, takie jak m. in. boks, kickboxing na różnych poziomach zaawansowania, przygotowanie siłowo-kondycyjne pod sportów walki, zajęcia grupowe BJJ iMMA, zajęcia Runmageddon® w strefie funkcjonalnej i wiele innych. – Z okazji ponownego otwarcia dla klientów przygotowaliśmy: Maraton Spinning® na 80 rowerów w holu Cinema City Kinepolis, trening z Michałem Materlą, trening z Krzysztofem Chudeckim, Maraton Fitness (Zumba®, Les Mills BodyPump®, Les Mills BodyCombat®), pokazy i zajęcia StreetWorkout oraz Challenge dla klubowiczów, w których będzie można wygrywać ciekawe i atrakcyjne nagrody – opowiada Manager Fitness Fabryki Formy, Magdalena Szwed.

Źródło: materiały prasowe Fabryka Formy

- REKLAMA -