Fit Style Zone – flagowa realizacja Hammer Tech

Hammer Tech – polski producent rozwiązań do stref funkcjonalnych, siłowych i akcesoriów, wyposażył pod koniec 2021 nowoczesny i stylowy klub Fit Style Zone w Bolesławcu.

– To nasza największa realizacja do tej pory. Jej sercem jest ogromna brama Hammer Tech RIG 2057, oparta na 20 słupach głównych połączonych ze sobą drążkami sprawnościowymi. Wykorzystaliśmy tutaj m.in. drabinki Heavy Duty, Fly Bar, drążek Multigrip oraz płytę wspinaczkowa Peg Board – mówi Paweł Siedlecki z Hammer Tech.

Obejrzyjcie film, w którym prezentujemy tę realizację:

 

Trening w podwieszeniu i kalistenika – raj dla entuzjastów

Dzięki konstrukcjom plug & play do wszystkich słupów głównych można zamontować dostępne w naszej ofercie haki i akcesoria. Inwestor docenił taką możliwość ze względu na duży asortyment dodatków. I tak też zastosowano wszystkie rodzaje haków. Od najmniejszych Jhooks, po ramiona asekuracyjne Monster Hooks, Haki z dużą częścią do odkładania Sandwich Hooks, pojawiały się haki obrotowe Monolift Hooks oraz ogromne i masywne ramiona treningowe Trolley Arms. Istny raj dla entuzjastów treningów ze sztangą. Ozdobą tej konstrukcji są poręcze do dipów Monster Toro oraz uchwyt do wiosłowania Landmine. Wszystko tworzy spójną całość pod względem wizualnym, ale też oczywiście funkcjonalnym. Klatka została w pełni spersonalizowana pod kolorystykę oraz logotyp klubu. Widać go w formie wycięć laserowych, które zdobią całość.

Trójbój siłowy oraz crossfit – elementy wyposażenia

Poza potężną bramą Rig 2057 w Fit Style Zone można również trenować na Rack 411 z integralnym podestem ciężarowym. Stał się on głównym stanowiskiem dla ciężarowców oraz tych, których interesują duże obciążenia. Z kolei dwie ławki Powerlift to ukłon w stronę uprawiających trójbój siłowy. Są zgodne z normami obowiązującymi na zawodach oraz mogą służyć za bazę przygotowawczą dla zawodników. Poza profesjonalnymi ławkami do trójboju, w klubie można trenować na ławkach regulowanych Pro V3 oraz ławki proste Pro V2. W środku bramy dzięki sporej szerokości między słupami zainstalowano sztuczną trawę do takich wyzwań treningowych, jak Sanie Sled Dog 500 oraz urządzeniu JOKE, kojarzonym z zawodami Strong Man.

– Inwestor zlecił nam nie tylko projekt i wyposażenie strefy funkcjonalnej. Do nas należało również wykonanie wszystkich elementów metalowych w klubie jak poręcze, barierki, przegrody czy regały. Wykonaliśmy je w jednym spójnym stylu, przez co podkreślają nowoczesne i stylowe wnętrze do treningu. Aż chce się ćwiczyć. Zapraszamy do Fit Style Zone w Bolesławcu

– mówi Paweł Siedlecki.

Hammer Tech multigrip

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Poznaj nasze realizacje

- REKLAMA -