Medicover właścicielem Holmes Place

Z początkiem marca Medicover stał się właścicielem sieci klubów fitness – Holmes Place. Inwestor zapowiada dalszy rozwój placówek z zachowaniem dotychczasowego standardu, brandingu oraz know-how ekskluzywnej marki. Transakcja ma związek ze strategią firmy. Medicover od kilku lat skutecznie realizuje intensywny rozwój swojej działalności nie tylko w zakresie usług zdrowotnych.

Kolejna akwizycja Medicover

Znana sieć klubów fitness z początkiem marca dołącza do portfolio Medicover, które nabyło 100% udziałów firmy. To już kolejna akwizycja Medicover w branży fitness. W ub. roku Medicover stał się właścicielem sieci klubów Fitness World w Polsce. W 2018 r. przejął operatora pakietów sportowych dla pracowników – OK System (dziś: Medicover Sport). Ambicją firmy jest dalszy rozwój i wzmocnienie swojej pozycji w świecie sportu.

Konsekwentnie rozszerzamy nasze udziały na rynku usług fitness, włączając do naszego portfolio markę Holmes Place, która od 15 lat jest synonimem klasy premium w kategorii klubów sportowych. Ta inwestycja to kolejny przykład naszego zaangażowania w promocję zdrowego trybu życia, wellbeingu, sportu i rekreacji

– mówi Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający Business Services, Medicover Polska.

Bardzo cieszymy się , że możemy mieć tak mocną markę w swoim portfolio. Chcemy kontynuować rozwój Holmes Place w Polsce i wspólnie wypracowywać przyszłą ofertę. Zależy nam również na współpracy z obecnymi pracownikami – dodaje.

Medicover właścicielem Holmes Place

Gwarancja lepszego rozwoju dla Holmes Place

Misją Holmes Place od samego początku istnienia jest inspirowanie ludzi do zdrowego, aktywnego i zbalansowanego stylu życia. Dziś wiemy, że podobne wartości wyznaje Medicover. Dlatego wierzymy, że włączenie marki Holmes Place w Polsce do Medicover to przemyślany krok rozwoju dla naszej sieci, a także naszych pracowników. Dziś Medicover ma mocną pozycję na rynku usług medycznych, ale także coraz bardziej rozwija się w obszarze sportu i rekreacji. To gwarantuje nam lepszy rozwój i wzmocnienie obecnej pozycji

– komentuje Anna Bogucka, COO Holmes Place.

Bardzo się cieszę, że firma Medicover jest nowym właścicielem klubów Holmes Place Poland, a tym samym rozszerza swoją działalność w sektorze fitness. W Holmes Place od wielu lat wierzymy, że aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Cieszy nas również, że dostawcy usług medycznych w coraz większym stopniu kierują się w stronę profilaktyk i promocji zdrowego stylu życia. Firma Medicover dysponuje wysokiej jakości ofertą usług medycznych, solidnymi zasobami finansowymi i wnikliwą znajomością polskiego rynku, więc jest to zapowiedź bardzo dobrej i ekscytującej współpracy

– dodaje Jonathan Fisher, CEO Holmes Place Brands.

Szczerze dziękuję całemu zespołowi Holmes Place w Polsce za lojalność, oddanie wizji i wartościom Holmes Place – podsumowuje Jonathan Fisher.

O marce Holmes Place

Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness z ponad 40-letnią tradycją. Pierwszy klub pod marką Holmes Place został otwarty w 1980 roku Chelsea w Londynie. Pierwszy klub Holmes Place w Polsce otwarto w 2006 roku. Kluby Holmes Place to miejsce idealne dla każdego, kto szuka różnorodnych form aktywności i wypoczynku. W ofercie znajdują się wszystkie usługi, udogodnienia i atrakcje, jakie powinien zawierać klub sportowy dla wymagających klientów, pasjonatów aktywnego stylu życia.

Wykwalifikowani trenerzy ustalają indywidualny program treningowy, zajęcia grupowe fitness aż po najnowsze formy treningów. Oferowane usługi fizjoterapeutyczne, pomogą zregenerować się szybciej, jednocześnie redukując stres. Ponadto Holmes Place wprowadził na polski rynek pionierską usługę profesjonalnego Treningu Personalnego dla swoich klubowiczów. Pierwszym i honorowym członkiem klubu została dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Na ten moment usługi Holmes Place będą nadal dostępne dla posiadaczy członkostw Holmes Place. Obecnie w Warszawie są trzy kluby: Holmes Place Premium Hotel Hilton, Holmes Place Premium Hotel Marriott oraz Holmes Place Fitness C.H. Skorosze. Jeden klub działa we Wrocławiu w znanym futurystycznym kompleksie OVO.

Holmes Place posiada swoje kluby w 8 krajach, łącznie jest to 95 klubów. Aktualnie kluby Holmes Place w Polsce pozostają zamknięte ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj też Medicover rozwija portfolio klubów

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ