Robert De Niro otwiera hotel w Warszawie

Robert De Niro, Nobu Matsuhisa i Meir Teper otworzą wyjątkowy hotel Nobu w Warszawie. Nowy, pięciogwiazdkowy hotel powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, którego właścicielem jest Tacit Investment – inwestor na rynku nieruchomości premium. W hotelu nie zabraknie również oferty dla ludzi aktywnych.

Nobu Hospitality, to światowa marka znana z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, założona przez słynnego aktora i jego wspólników – producenta filmowego i cenionego szefa kuchni.
Nobu to najlepsza, zawsze 5-gwiazdkowa jakość, wyjątkowy styl, elegancja i komfort. Historia marki zaczęła się pod koniec lat 80 w Los Angeles, kiedy Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Kilka lat później, wraz z producentem filmowym Meirem Teperem, otworzyli swoją pierwszą Restaurację Nobu na Manhattanie. Obecnie, blisko 40 Restauracji Nobu na 5 kontynentach odwiedza 3 miliony gości rocznie.

-Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany. Doskonale wpisze się on w otoczenie, odzwierciedlając zmieniającą się architekturę Warszawy. Będzie to pierwszy na rynku hotel lifestylowy, a jego istotny element to nowa część powstająca przy ulicy Wilczej, zaprojektowana przez uznaną polską pracownię Medusa Group. Ci sami architekci wraz z kalifornijskim studiem PCH, tworzą projekt wnętrz hotelu.Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu – powiedział Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels.

Hotel Nobu w Warszawie to elegancja i prostota w lifestylowym wydaniu. Obiekt zaoferuje 120 pokoi, przestrzenne sale dedykowane eventom i wydarzeniom biznesowym, strefę fitness wyposażoną w markowy sprzęt treningowy (od red. o marce sprzętu niebawem) oraz cieszącą się uznaniem, markową Restaurację Nobu. – W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej – powiedziała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Pierwsi goście Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego wyjątkowego miejsca już na początku 2020 roku.

Szczycąca się tytułem jednej z 25 najbardziej innowacyjnych marek luksusowych według Robb Report firma Nobu Hospitality, jest w elitarnej grupie globalnych marek luksusowych. Firma założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera, prowadzi działalność na pięciu kontynentach i jest obecna w największych stolicach, gdzie jest synonimem najlepszego stylu życia. Pierwszy butikowy hotel Nobu otwarto w 2013 roku w Caesars Palace w Las Vegas. Obiekt został uznany za najbardziej atrakcyjny, nowy hotel przez kanał CNN Travel, natomiast Luxury Travel Advisor wyróżnił go nagrodą za doskonałość, uznając za najlepsze otwarcie hotelu w Ameryce Północnej.

Źródło: materiały prasowe Tacit Investment

- REKLAMA -