Wystartował pierwszy klub marki Xtreme Kids

Xtreme Kids to nowy koncept w rodzinie Xtreme. Pierwszy tego typu obiekt otwarto właśnie w Tarnowie. Tłumy dzieci przez cały weekend otwarcia oblegały 6 stref: X-Ninja, X-Fitness, X-Gym, X-Baby, X-Party i X-Cafe.

Xtreme Kids to przestrzeń dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat.  Ma ona na celu promowanie zdrowego stylu życia, ruchu, ale i rozwoju.

– To wszystko jest połączone ze świetną zabawą. Mogły się o tym przekonać dzieci i ich rodzice podczas uroczystego otwarcia. Spodziewaliśmy dużej frekwencji, ale rozmiar tłumu czekającego przed drzwiami nas zaskoczył

– mówi Łukasz Dojka, założyciel i prezes sieci klubów Xtreme Fitness Gyms.

Otyłość, wady postawy, uzależnienie od internetu i urządzeń elektronicznych – pandemia nasiliła wiele problemów dzieci i młodzieży. Inwestycje w aktywność i zdrowy styl życia młodego pokolenia są ważne, jak nigdy wcześniej.
– Chcemy współpracować z lokalnymi szkołami, przedszkolami. Zapraszamy na atrakcyjne lekcje wychowania fizycznego, fitness. Naszą ambicją jest również dbałość o rozwój dzieci. Dlatego w naszej ofercie znajduje się mnóstwo różnego rodzaju warsztatów i zajęć – dodaje Łukasz Dojka.

Oddech dla rodziców

Rodzice zyskali miejsce, w którym na chwilę złapią oddech, spoglądając na ekstremalne wyczyny swoich dzieci lub mogą oddać się ćwiczeniom w sąsiednim klubie Xtreme Fitness Gyms.
– Istnieje też możliwość pozostawienia dziecka pod opieką naszego personelu i opuszczenia sali na maksymalnie 3 godziny. Taka opcja jest skierowana wyłącznie dla naszych klubowiczów – tłumaczy Karolina Słowik, manager klubu Xtreme Kids w Tarnowie.

Strefy Xtreme Kids

Xtreme Kids podzielone jest na kilka nowoczesnych i kreatywnych stref: X-Ninja, X-Fitness, X-Gym, X-Baby to istna kraina przygód. Dzieci do lat 6 doskonale odnajdą się w przestrzeni X-Baby, której wyposażenie jest gwarancją zabawy na całego.

– Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, jak odciągnąć nastolatka od smartfona? Strefa X-Ninja bez wątpienia jest na to odpowiedzią. Pokonywanie fantastycznego toru przeszkód stanowi wyzwanie, z którym młodzi ludzie będą chcieli się mierzyć ponownie, rozwijając przy tym koordynację

– mówi Karolina Słowik.

Rodzice zmagający się z dużymi, niemal nieograniczonymi pokładami energii swoich dzieci, ratunek mają odnaleźć w strefie X-Fitness albo X-Gym. Wyposażono ją w urządzenia treningowe marki Panatta. Sprzęt siłowy jest dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży.

– Rodzice mogą być spokojni – każde urządzenie jest bezpieczne, certyfikowane i uniemożliwia przesadne obciążenie dziecka, nad którym będą też czuwać profesjonaliści. Poza tym nad młodymi adeptami siłowni będą czuwać wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy – podkreśla Karolina Słowik, manager Xtreme Kids.

Ważnym elementem oraz dużym atutem Xtreme Kids jest strefa X-Party, w której można zorganizować urodziny czy imprezę okolicznościową. Do dyspozycji są 3 sale z możliwością łączenia ich w większą przestrzeń. Przygotowano kilka pakietów, każdy znajdzie coś dla siebie, a impreza zostanie zorganizowana przez Xtreme Kids od A do Z.
– Poza tym mamy imponującą powierzchnię wolnej zabawy, co umożliwi nam organizację eventów na większą skalę i zabawy z wodzirejami, animatorami etc. Planujemy imprezy okolicznościowe, na przykład z okazji dnia dziecka czy mikołajek. Warto nas śledzić w mediach społecznościowych i warto dołączyć do grona klubowiczów – zachęca Karolina Słownik, manager Xtreme Kids w Tarnowie.

X-Cafe nie tylko dla dzieci

W strefie X-Cafe rodzice będą mogli obserwować zabawę swoich dzieci przy smacznej kawie bądź herbacie oraz smacznych i zdrowych posiłkach.
– Obiekt został tak zabudowany, że ze strefy X-Cafe jest doskonała widoczność na pozostałe strefy. Nie trzeba biegać za dzieckiem – zaznacza Karolina Słowik, manager klubu Xtreme Kids w Tarnowie

Nowy koncept już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych franczyzobiorców. Właściciele Xtreme Kids przygotowują się do ekspansji. Franczyzobiorcy mają w przyszłości otrzymać gotowy, skalowalny produkt. Zgodnie z założeniami, sieć Xtreme Kids będzie rozwijać się przy klubach Xtreme Fitness Gyms, ale i nie tylko.

– W najbliższych latach możemy spodziewać się dynamicznego rozwoju sieci Xtreme Kids, zapotrzebowanie jest olbrzymie

– kończy Łukasz Dojka.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -