Biznesowa przyszłość z Justfit EMS

Rozpoczynając swój biznes w branży fitness&wellness warto wybrać odpowiedniego partnera. Chcesz wystartować od studia z treningiem EMS? Firma Justfit ma dla ciebie propozycję.

Mocne fundamenty Justfit

Dzięki obecności w 35 krajach na 4 kontynentach, Justfit zna potrzeby rynku globalnego, a także rynków poszczególnych państw. “Naszym atutem są doświadczenia wszystkich współpracujących z nami przedsiębiorców. Działamy w oparciu o analizę danych biznesowych z ponad 500 studiów na całym świecie” – mówią przedstawiciele firmy Justfit.

Elastyczny system przede wszystkim

Zespół ds. badań i rozwoju Justfit opracował oraz rozwinął oryginalne i solidne rozwiązanie umożliwiające treningi EMS z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej. Pozwala ona na prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych dla maksymalnie 30 osób. Trening możliwy jest zarówno na sali, jak i na świeżym powietrzu. “Zdajemy sobie sprawę, że kluczowym czynnikiem udanego rozpoczęcia działalności i sprawnego funkcjonowania firmy jest solidny, a zarazem elastyczny system” – podkreślają przedstawiciele firmy.

Nie tylko sprzęt

“Decydując się na współpracę z firmą Justfit, klient zyskuje wiedzę technologiczną i biznesową oraz stałe wsparcie z naszej centrali. Pomagamy zbudować dochodowe i trwałe przedsiębiorstwo” – podkreślają przedstawiciele firmy Justfit. Co oprócz urządzeń przygotowała dla klientów marka Justfit?  Każdy klient otrzymuje bezpłatny kurs Akademii Justfit z certyfikacją EMS. Jest również objęty programem mentorskim, który gwarantuje regularną pomoc w kwestiach technicznych i biznesowych. Zestaw startowy dla klienta zawiera cyfrowe i gotowe do druku oraz do udostępnienia w mediach społecznościowych materiały marketingowe.

Szczegóły na https://justfit-ems.pl/

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -