Fit Mania w Bielsku-Białej zamknięta

W związku z zaistniałą obecnie sytuacją, podjęłyśmy wspólnie decyzję o zamknięciu klubu fitness Fit Mania. Z tego powodu mamy do odstąpienia w pełni wyposażony i działający klub fitness – czytamy na stronie internetowej i fanpage’u klubu Fit Mania z Bielska-Białej.

Na klub składa się recepcja, sala o powierzchni 60 mkw. z lustrami, szatnia, łazienka z prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze. Klub mieści się przy ulicy Cieszyńskiej 90, posiada parking oraz osobne wejście. Oferta  aktualna od maja. Więcej informacji można uzyskać na https://www.fitmania.eu/kontakt

Źródło: strona internetowa klubu

Fot. Geert Pieters on Unsplash

- REKLAMA -

1 KOMENTARZ

 1. To bardzo dobrze dla rynku i dla szefow takich januszeksow.
  Dlaczego?
  Znikną z rynku śmieszne kluby, w których właściciel nie potrafi ogarnąć kwestii myślenia o tzw. Czarnym łabędziu. Firmy takie nie mają oszczędności i przepływu finansowego dającego im szansę na przetrwanie w trudnych czasach. I nie potrafią ogarnąć kosztów.
  A czego nauczy się właściciel? Aby budowac Świnna firme, która zamiast stać jak drzewo na 1 sposobie zarabiania będzie raczej jak pająk. Dywersyfikacja przychodów. Mówi to cos panu, Panie Ferdku?

  Mam nadzieję, ze pandemia wyczyści takie smieszne firmy i da kopa do zmian ich właścicielom. Wtedy nie będą płakać bo będą zawsze gotowi, ze jak nie kasa w klubie, to kursy online, jak nie one to dojazd do klienta, jak nie to to współpraca z klubami sportowymi, jak nie to to wydawanie książek o ćwiczeniach jak nie to…

  Zaczną w końcu myśleć.
  I bardzo dobrze.