Darmowe webinary: Przygotuj się do ponownego otwarcia klubu

Wszyscy liczymy na szybkie otwarcie klubów fitness. Weź udział w doszkoleniach online, by z sukcesem przygotować się do tego wydarzenia.

Przed branżą fitness wciąż sporo niewiadomych, jednak już dziś możemy przewidzieć pewne kroki i zawczasu podjąć działania. Czas przygotować się do otwarcia klubów. Możesz wykorzystać ten moment, biorąc udział w darmowych doszkoleniach organizowanych przez eFitness. Producent oprogramowania do zarządzania klubem przygotował cykl webinarów przygotowujących do ponownych otwarć.

Czego dotyczą webinary? Dowiesz się o tworzeniu specjalnych kodów rabatowych i promocji zachęcających klubowiczów do powrotu do klubu. Zyskasz wiedzę o zarządzaniu wejściami klubowiczów i kontrolowaniu liczby osób przebywających na terenie obiektu. Przydatne będą także informacje z zakresu płatności elektronicznych, ponieważ w czasach bezdotykowych płatności zapewne będą one koniecznością. Sprawdź harmonogram webinarów.

Wszystkie spotkania odbywają się w formie darmowego webinaru. Jedyne, co musisz zrobić, to usiąść wygodnie przed ekranem z kubkiem dobrej kawy. W każdej chwili szkolenia możesz zadawać pytania i konsultować się ze szkoleniowcem.

Nie jesteś użytkownikiem systemu eFitness? Nic nie szkodzi! Doszkolenia są otwarte dla wszystkich zarządzających klubami i ich pracowników. Zapisz się na webinar i sprawdź sam.

Zapisz się na darmowe webinary

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -