Gymway, czyli trening w centrum

Kilka lat temu pisaliśmy na łamach Magazynu Strefa Trenera o Surfschool, której współwłaścicielem jest Maciej Babski. Od tamtej pory szkoła w Warchałach doczekała się swojej drugiej odsłony w Węgorzewie. A po sezonie letnim rusza nowy projekt pasjonata surfingu i snowboardu – Gymway 91 Central Station w Warszawie.

Gymway 91 Central Station to 120 mkw. wygodnej powierzchni treningowej. Łącznie studio zajmuje 240 mkw. w podziemiach jednego ze starych biurowców w Alejach Jerozolimskich.
– Miejsce stworzone zostało dla każdego kto potrzebuje 100% uwagi, indywidualnego podejścia, kameralnego klimatu, ale także dla tych którzy lubią ćwiczyć w grupach. Dla ludzi, którzy chcą poprzez aktywność fizyczną zmienić swoje życie, być lepszym, sprawniejszym zdrowszym. Poprawić swój wygląd, poczuć się lepiej – mówi pomysłodawca Gymway.
Gymway będzie oferował treningi personalne, ale także zajęcia w małych kilkuosobowych grupach.

– Nasza sala jest dostosowana do treningów indywidualnych, a także grupowych zajęć fitness. Posiadamy bramę wall rig, box jumpy, sztangi, sztangi do crossfitu, obciążenia bumperowe, sled, hantle, kettle, piłki lekarskie, piłki do pilatesu, stepy, bosu, kółka gimnastyczne, linę do wspinania, battle rope, power bandy, mini bandy, wałki do rolowania, maty, TRX, oraz urządzenia cardio: ergometr wioślarski, airbike, bieżnię, orbitrek, rowerek poziomy – opowiada Maciej Babski. Oprócz starannie wyposażonej przestrzeni do ćwiczeń Gymway, klienci będą mieli do dyspozycji przestronną saunę i klimatyczny chillroom. – Chcemy, żeby każdy ćwiczący mógł poczuć się u nas wyjątkowo – dodaje Babski.

Oprócz treningów i zajęć (siłowych, interwałowych, funkcjonalnych, cross treningów, jogi i wielu innych) z wyspecjalizowaną kadrą trenerską będzie możliwość konsultacji i współpracy z dietetykiem, zamówienia cateringu dietetycznego oraz konsultacji i pracy z fizjoterapeutą.
– Współpraca trenera personalnego z klientem rozpoczynać się będzie od konsultacji, wywiadu, ustalenia celów oraz oceny funkcjonalnej na podstawie testów sprawnościowych – opowiada właściciel.

 

Maciej Babski
Instruktor windsurfingu oraz instruktor i trener żeglarstwa. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie instruktorskie zdobywał szkoląc w Polsce i za granicą. Współwłaściciel „Surfschool”.

Źródło: materiały prasowe Gymway 91 central station

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ