Polska Federacja Fitness: #RazemMożemyWięcej

Tak prezentuje się mapa Polski w kontekście przynależności do nowej organizacji branży fitness, która powstała miesiąc temu. W chwili obecnej (stan na 8.04.) Polska Federacja Fitness to blisko 450 klubów z ponad 120 miast i miejscowości na terenie kraju.

Reprezentacja branżowa

Polska Federacja Fitness powstała, aby stworzyć spójną reprezentację branżową oraz w celu zjednoczenia wszystkich pracodawców z branży fitness. Przedstawiciele zarówno dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorstw, będą zawsze mile widziani w szeregach naszej Federacji – czytamy w materiałach prasowych.

Nie tylko dla właścicieli klubów

Polska Federacja Fitness zaprasza do współpracy nie tylko właścicieli klubów fitness, ale też wszystkich innych komercyjnych obiektów sportowych. W roli członków wspierających PFF zaprasza również do współpracy wszystkich dystrybutorów oraz dostawców usług z branży fitness.

Kto już należy?

W szeregach Polskiej Federacji Fitness znalazły się już m.in. takie obiekty, jak: Bella Line, Kinetic Fitness Club, Calypso Fitness, FunFit II, Holmes Place, Fitness Club Maniac Gym, I Love Fitness, Bodytec20, 36 Minut, West Site Żyrardów, Mrs. Sporty, Fitness Platinium i wiele innych.

Komitet założycielski

Komitet założycielski Polskiej Federacji Fitness tworzą: Tomasz Napiórkowski (właściciel firmy consultingowej i szkoleniowej X-SPORTS GROUP oraz Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju w OrangeTheory Fitness), Mateusz Stypułkowski (właściciel klubów fitness HUMAN Fitness Philosophy, założyciel akademii szkoleniowej PTA), Tomasz Gać (trener personalny, fizjoterapeuta oraz Wiceprezes Zarządu – Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o.), Jacek Kubik (zarządza operacyjnie Naomi Fitness Design), Piotr Ośródka (właściciel firmy ekspertfitness.com), Kevin Miaskowski (Chief Operations Officer w FUNFIT II Sp. z o.o.) oraz Ireneusz Śmigelski (Prezes Fitness Magnum).

Więcej na temat działalności Federacji na stronie https://polskafederacjafitness.pl
oraz w najbliższych dniach w wywiadzie z liderem organizacji – Tomaszem Napiórkowskim.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ