Connexus – optymalna przestrzeń i koncepcja treningowa

Wszechstronność jest jedną z głównych zalet serii Connexus. Daje klientom nieograniczone możliwości treningowe – od ćwiczeń wzmacniających na drążku po Pilates.

Nie od dziś wiadomo, że trening funkcjonalny nie był tylko przelotną modą, ale jest to trend, który ma wielki potencjał. Marka Matrix w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku stworzyła system, który miał za zadanie zmaksymalizować możliwości treningowe, a jednocześnie być tak kompaktowy, jak to tylko możliwe. – Chcieliśmy, aby nasi klienci zyskali więcej możliwości przy wykorzystaniu minimalnej przestrzeni – mówią przedstawiciele marki. – Tempo jest ważnym czynnikiem w przypadku treningu grupowego. Nie chcieliśmy przerywać rytmu ćwiczeń długotrwałą zmianą ustawień. Dlatego nasz system musiał być na tyle elastyczny, aby nadawał się zarówno dla pojedynczego użytkownika, jak i do treningu małych grup oraz obwodowego. Chcieliśmy stworzyć wielozadaniowy system treningu funkcjonalnego, który może być używany w każdej sytuacji. Osiągnięcie wszystkich tych celów było dużym wyzwaniem. Zbudowaliśmy prototyp na miejscu i testowaliśmy go tak długo, aż odpowiadał naszym oczekiwaniom. Kiedy byliśmy gotowi, powstał Connexus.

Connexus to szereg produktów i rozwiązań, które pozwalają na znalezienie najlepszego systemu treningu funkcjonalnego dla klubu fitness. Możesz wybierać spośród modułów wolnostojące i ściennych, a dzięki systemowi rozszerzeń i dodatkowych opcji, ustawić wszystko dokładnie tak, jak potrzebujesz. Możesz dostosować system do wielkości swoich pomieszczeń, swoich celów programu i potrzeb swoich klientów.

Trening funkcjonalny jest wciąż bardzo popularny, a trening grupowy przyczynia się do zwiększenia poziomu lojalności. Connexus łączy obydwa te komponenty w jeden elastyczny i łatwo dostępny system.

Szczegóły systemu treningowego Connexus znajdziesz na stronie marki Matrix
KLIKNIJ, aby dowiedzieć się więcej

Zobacz film, pokazujący możliwości systemu Connexus

 

 

- REKLAMA -