Life Fitness Connect – motywacja na najwyższym poziomie

Comarch tworzy platformę dla branży fitness

Life Fitness Connect to zmodyfikowana aplikacja mobilna na urządzenia przenośne Apple® i Android™. Ma przede wszystkim podtrzymać motywację użytkowników trenujących w klubach. W darmowej wersji, po sparowaniu z urządzeniami Life Fitness lub Cybex, użytkownik ma dostęp do swoich treningów.

Z kolei dostęp do zajęć z instruktorem na żądanie to opcja w wersji premium. Wówczas można skorzystać z bogatej oferty zajęć On Demand. Klienci znajdą tam zajęcia na bieżni, cross trainerze, rowerku, schodach i innych urządzeniach cardio. Prowadzą je charyzmatyczni instruktorzy, a zajęcia w wirtualnej bibliotece ułożone są według intensywności i zaawansowania użytkownika.

Life Fitness Connect – zwiększ motywację klubowiczów

Aplikacja zapewnia ćwiczącym ulepszoną łączność z urządzeniami Life Fitness i Cybex oraz kompatybilnymi monitorami aktywności. Klienci mogą z łatwością monitorować postępy treningowe. Można też układać własne treningi, korzystając z obszernej biblioteki ćwiczeń dostępnych w aplikacji. Niezależnie od tego, czy użytkownicy będą ćwiczyć w klubie, w domu czy w plenerze, aplikacja zapewnia ćwiczącym możliwość śledzenia postępów w treningu i wyznaczania indywidualnych celów niezależnie od lokalizacji.

Life Fitness Connect zmotywuje twoich klientów.

Konsumentom zależy na różnorodności. Uciekają od monotonii w swoich treningach. Stąd też dostęp do atrakcyjnych i spersonalizowanych zajęć oraz bezproblemowa łączność. Dzięki temu mogą ćwiczyć w dowolnym miejscu. To atuty zmodyfikowanej aplikacji

– mówi Dan Wille, globalny wiceprezes ds. marketingu i rozwoju produktów, Life Fitness.

Rosnąca biblioteka zajęć premium na żądanie stawia przed ćwiczącymi wyzwania w postaci motywujących i wciągających treningów na szerokiej gamie urządzeń cardio. Zajęcia prowadzone przez instruktorów są przeznaczone dla wszystkich poziomów sprawności fizycznej i oferują różne poziomy trudności, style zajęć i popularne gatunki muzyczne do wyboru.

Więcej o aplikacji  znajdziesz TU
Przetestuj przez dwa tygodnie wersję premium bez zobowiązania.  Chcesz poznać wszystkie możliwości cyfryzacji swojego klubu?
Skontaktuj się z nami!
Maciej Wolny, kontakt: m.wolny@top-gym.pl, tel.  +48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Wyjątkowe doświadczenia treningowe z Life Fitness

- REKLAMA -