Bramka dla wymagających

Bramka szybkiego tranzytu – EasyGate IM od DFE Fitness 24h – została zaprojektowana z myślą o wszystkich tych klubach, które nie chcą korzystać ze standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Konstrukcja bramki pozwala na zastosowanie różnorodnych materiałów wykończeniowych oraz kolorystyki dopasowanej do wystroju wnętrza, co sprawia, że każda instalacja jest całkowicie spersonalizowanym projektem na specjalne zamówienie.

Podstawowa część obudowy urządzenia jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, natomiast do produkcji okładziny zewnętrznej wykorzystywane są inne materiały o walorach dekoracyjnych, takie jak Corian, drewno, naturalny kamień czy marmur. Dodatkowymi atutami wizualnymi są podświetlenia LED szyb oraz czytniki kontroli dostępu zintegrowane z obudową. Bramka występuje w wersji z niskimi lub wysokimi szybami, w zależności od potrzeb inwestorów i wymaganego poziomu zabezpieczeń. Została również wyposażona w magnetyczny napęd nowej generacji zapewniający ciche i bezawaryjne działanie przez długie lata.

Jednym z ciekawszych przykładów instalacji z wykorzystaniem bramek EasyGate IM jest otwarty niedawno klub ReShape Fitness w Zabrzu. W tym innowacyjnym pod wieloma względami obiekcie nie mogło zabraknąć wyjątkowych designerskich rozwiązań. Wykonane według indywidualnego projektu bramki zostały wkomponowane kolorystycznie i materiałowo w strefę recepcji oraz połączone funkcjonalnie z ladą recepcyjną. W rezultacie, oprócz podstawowej funkcji z zakresu kontroli dostępu stanowią również nowoczesny i oryginalny element dekoracyjny.

https://www.facebook.com/DFE-Fitness-24h-636349363379900/

Źródło: materiały prasowe DFE Fitness 24h

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ